Nevera ako to povedat

Príspevok v téme: Nevera ako to povedat
gabikaaaaa

Dobry den, budem rada ak mi poradite lebo ma to dost tazi. Mam priatela, ktory ma brata chodi uz 10 rokov s jednou kockou a podvadza ju kade chodi, este aj ked som bola u kadernicky tak este aj ta sa smiala ze snim spala lebo ju najprv namotal nasluboval a potom ked chcela viac tak jej povedal ze ma priatelku a tym je konec. Teraz ma zasa dalsiu nejaku barmanku lebo furt tam chodi do baru kym jeho priatelka maka v robote. Ona si mysli ze ma najlepsieho priatela a pritom je to totalny chuuj, mneje z neho na grc lebo aj mne to robil moj frajer cize jeho brat ale ja som na to prisla a teraz si davam pozor na neho lebo dalsia neveru uz psychicky nezvladam.
Jej mi je luto jej rodicia im dali aj peniaze na byt a on si z toho vyplatil auto co ma byt rad ze ma peknu rozumnu babu tak beha furt za nejakymi tretotreidnymi... Ked jej to poviem ja tak si bude myslet ze jej zavidim lebo moj frajer ma podvadzal a ze som isto uz paranoidna a to nehovorim co by so mnou urobil on. Moj frajer mi povedal nech sa do toho nestaram to je ich vec, ale ja by som bola rada keby mne niekto povie ze ma priatel podvadza a nesmeju sa mi za chrbtom.

alex_alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK, GIGOLO, MILENEC, MLADÝ ZAJAČIK, PROFESIONÁLNY MUŽSKÝ ESKORT PRE SOLVENTNÉ ŽENY BRATISLAVA, masáž vagíny, kamarát s výhodami, sexualne služby, platený muž na sex. Som optimisticky naladený, vyšportovaný gentleman Alex z BA, 34 r, 189cm, 94kg. Nefajčím, zaujímam sa o zdravý životný štýl a pozitívne myslenie. Budem partner na strávenie večera u teba doma, na hoteli. Viac info: spolocnik.weebly.com

Leni 88

Napis jej anonymny list a mas to :o)
Nie je to od teba a nech si to zisti sama ci je to pravda. A mas ciste svedomie bez risku.

Maoam

mila gabikaaaaa a tebe podobne: bude sa ti to zle citat, ale rokmi a skusenostami som dospela (a ini v tejto teme tiez, ale mnohi ovela skor), ze baby, zeny ako aj napr. konkretne v tomto pripade ty si za to, co sa im deje mozu samy

dokial budes/-te tolerovat a obhajovat toto vsetko a ostavat preto, lebo plati, lebo sa 'stara', bla bla bla - neplacte, ze ste klamane, odrbavane, podvadzane a nehrajte sa na chuderky obete

zena sa sama z toho musi vymanit, inej cesty niet

nikto iny to za nu neurobi

dixit

gabi, neber to ako navážanie, ale zamysli sa nad tým, či ti stojí za to byť s niekým, o kom ešte teraz sama napíšeš, že vieš, že ťa neľúbi. chápem, že je ťažké sa od niekoho odpútať, ak už ste nejaký čas spolu, ale takto sa akurát zničíš. možno ťa teraz naozaj nepodvádza, ale to chceš stále žiť s tým, že mu budeš kontrolovať fb a hľadať v aute vlasy?

je to tvoja vec, ale ja by som takto fungovať nemohla, už len z úcty k samej sebe. 100 x radšej byť sama... rozísť sa s ním a frajerke jeho brata poradiť to isté, to káže zdravý rozum

gabikaaaaa

Vsetci sa tu do mna navazate ja uz toto fakt nezvladam ja uz chcem byt stastna ja viem ze on ma nelubi a ze keby od neho odidem tak pre neho nic neznamenam viem ze v podstate je uz konec

5.5 elsa

gabikaaaa takže teba priateľ podvádzal možno ešte stále podvádza len to vie dobre zakryť a ty ideš riešiť jeho brata? nestaraj sa do nich ona zrejme vie že že je jej neverný dôvody prečo s ním zostáva vie ona možno z rovnakých dôvodov ako ty hlavne si zisti či teba tvoj priateľ nepodvádza už keď ťa podviedol a nerieš druhých by musela byť pekne sprostá keby si po 10 rokoch nevšimla že jej zahýba :)

musco

Tu je vidno, ako ženám záleží na tom, aby iné ženy neboli podvádzané, aj ako vycítia hneď, že tá druhá niečo nechce vidieť. Ale čo z toho, keď tá, ktorej sa to všetko týka, nielenže je slepá, ale aj slepou chce ostať. Mnohé ženy nemajú sebaúctu, sú závislé na chlapoch a tí chlapi ich za nič nemajú. Keď si nevážim samu seba, nemôžem čakať, že si ma bude vážiť nejaký chlap. Muži najviac obletujú také ženy, ktoré sú sebavedomé a nenechajú so sebou kývať. Pre takú ženu je chlap ochotný aj byť verný, lebo tuší, že taká by mu neveru neodpustila. Ale tá, čo odpustí, nad tou sa veľmi netrápim. Veď viem, že nanajvýš keď znova niečo odhalí si poplače, pokričí, pofňuká, troška sa povyhráža, ale aj tak odo mňa neodíde. Ešte to s ňou nejaký čas vydržím pokým to má pre mňa nejaký význam (napr. aj finančný, alebo sa o mňa stará, perie, žehlí, upratuje...) a keď jej už budem mať dosť a prestane ma to baviť, budem to ja, kto sa na ňu vykašle.
Presne takýto je scenár vo vzťahoch, kde žena nemá sebaúctu. To nie je ani naivita, to je dobrovoľné šliapanie po sebe.

miauuuu

ja viem ze je to tažké a zložité, ale urcite to je ľahšie ako ked by si zase zistila ze si to rozdával s inou a potom prišiel domov a ty si na rade....nechutne, potom by si sa aj tak odsťahovala bolo by to tažké ale navyše by si bola ta podvedená, opäť raz, sklamaná, znechutená-aspon tohto sa usetris
ďalšia vec, sama objektívne vidíš toho jeho brata-frajerka sa ide potrhat v práci a on macher si vyplaca svoje auto z jej penazi, darmozrac a este mu to je jedno, nie ze by bol rad co ma doma ako sa stará ze maká pre nich a namiesto toho sa dočká dykou do chrbta a ver ze jemu to uuuplne ze lahostajne, ked ona bude plakať, on si zabehne za dalsou
sama toto vidis
su bratia, uplne rovnaki, maju to asi v rodine, nechlachol sa tým ze ten tvoj by to už nespravil lebo si mu dala jednu šancu...on to berie asi tak-podviedol som, zaprosikal som, doniesol som jej cajik ked bola chorá a mam ju namotanu spať takze postup zopakujeme ked mi na nieco dôjde....

miauuuu

Gabi...uznaj ze ked toto musíš robit tak nieco nie je v poriadku a žiješ v strachu, načo?
ja sa vsadim ze by som ta dokázala obalamutit kebyže som ten tvoj... posiela ti MMS ze je doma? neni problem si to dopredu odfotit ísť za nejakou von a neskôr ti poslať takú fotku...fb nemusí používať na štítky je to moc osobný profil a ked ti naň dal heslo tak si je sebou istý ze tam nič nenajdes lebo tam si s nimi nepíše pripadne stíha to rýchle mazat a vlasy v aute..aj keby si nejaký našla nahodou by ti urcite pohotovo zaklamal jak jeho brat ze to nejaku sesternicu bol zaviesť...
Klamárom neveriť!
poviem ti to otvorene-podvádzal bývalú, 10rokov! tebe to už tiez spravil a pochybujem ze si v jeho očiach taka úžasná ze by to tebe nespravil (nechcem ta ponižovať ale takto to je v jeho očiach)
kopni ho do zadku, vráť sa k rodicom-ospravedln sa, alebo chod do podnájmu jedna izba, stratis sebauctu a aj sebavedomie, dobre ti radim zažila som to, prosim ta zachráň v prvom rade seba