Som na svete zbytocna.... asi to ukoncim

Príspevok v téme: Som na svete zbytocna.... asi to ukoncim
.smutna

ahojte vsetci pritomny aj nepritomny....mam 23 rokov a od 15 rokov tazke zdravotne problemy tazka lordoskolioza ...kazdy den mam bolesti a cele dni musim lezat nemam ani priatelov nemam nikoho len rodicov ....z toho zivota nemam nic preto to asi vsetko ukoncim .....lebo cely zivot lezat v bolestiach a bez priatelov len z internetom v rukach to je na mna uz moc ...dufam ze tam hore mi bude ovela lepsie a ze sa tam moje problemy skoncia ...adios

mka

Ahoj .smutna,
chcem ti napísať, že to čo píšeš ma veľmi sklamalo. Čítala som, čo si napísala a preto by som ti chcela na to odpísať. Viem, máš to určite veľmi ťažké a veľmi trpíš, a nielen ty. Tvoji rodičia, ktorí ťa priniesli na tento svet s veľkou láskou a určite ťa majú radi a s v láskou sa starajú o teba. Určite ťa veľmi milujú a si ich život. Ale čo by bez teba robili? Vieš si predstaviť, ako by ich to položilo na nohy? Ani nevieš ako by si im ublížila a možno aj úplne zničila, mali by pocit že si nepociťovala lásku od nich a oni možno robia čo najviac čo vedia a môžu. Práve včera som zažila stretnutie s človekom, ktorý je strašne ťažko chorý a nevie kedy zomrie, pretože má tak strašne ťažkú chorobu. A ako on hovoril o tom, že ďakuje za život a strašne si cení že žije, i keď je i doma s rodičmi, ktorí sa o neho starajú 24 hodín denne a plakal pri tom keď o nich hovoril. A zobrala som si z toho príklad a i keď ty si pri tom nebola skús si vziať príklad z toho čo som ti napísala. Prajem ti veľa síl, aby sa ti darilo čo najlepšie a cítila si sa čo najlepšie. Drž sa. S pozdravom Mka