Som z toho na prasky

Príspevok v téme: Som z toho na prasky
anbu

Ahojte.. asi mam problem ..Stale v jednom kuse riesim vahu ( v mysli,ked zaspavam ,ked sa zobudzam,ked idem do obchodu ,do prace proste stale vkuse dokola.. uz mi z toho fakt sibe.. stale sa vidim tucna,hruba-- mam 167/51.typ uzkej postavy (nevidno mi nejak extra boky) .
obzeram sa hadam 1000 x v zrkadle ci som gram nenabrala na bruchu/bokoch v tvari na rukach proste vsade..
bojim sa ist na vahu ,aby som nevidela ze som pribrala,je mi zo seba zle doslova do grcania
na jednej strane si uvedomujem ze som chuda a o par sekund zas nie.. ani neviem ako som sa do takehoto stavu dostala.bola som normalna..
fakt ma to ubija nedokazem uz ani normalne sa tesit zo zivota stale to riesim . uz mi aj priatel dohovara ze skoncim zle ze toto co robim nie je normalne.. neviem co robit poradte mi.. ma niekto podobne pocity? dik

sasanka3

Ahoj, ja som mala záchvaty každý deň aj 3x, odkedy chodím do školy - od septembra už vôbec, proste na to nemám čas a už ani chuť...hurá, zvíťazila som nad tým! len dúfam že už navždy...proste si nájdi nejakú zaujímavú činnosť, venuj sa koníčkom, záľubám...to by malo pomôcť...

nikol89

ahojte...ja mam podobny problem..pred par mesiacmi som sem uz aj pisala,ale vobec nic sa nezmenilo..praveze sa to zhorsilo.mam zachvaty jedenia a aj zvraciam..snazila som sa pomoct si sama,ale nejako mi to neide,prejedam sa kazdy den,jedine co sa mi podarilo zmenit je to,ze som zredukovala to vracanie,ale tie zachvaty su tam aj tak..uplne si uvedomujem,ze je to zle,ale to nutkanie na ten ritual je hrozne,niekedy v noci ani neviem spat,lebo cely cas myslim na to,ze ako by som sa prejedla alebo sa v noci budim na to a rozmyslam ci som to pred spanim urobila zase alebo nie a ked zistim,ze nie,tak sa mi nesmierne ulavi,ale ked zistim,ze zase,tak mi je uplne na nic a placem..uz sa mi o tom niekedy aj sniva,uz tak hrozne to nechcem robit..nic ine si uz neprajem,len nech to zmizne a nech je to uz len jedna zla spomienka..chcem byt uz konecne normalna..nechcem trapit ludi okolo seba co ma maju radi..idem aj k lekarovi uz,spravim uz pre to vsetko,len nech to uz nemam..najhorsie na tom je,ze ked som nervozna,tak nic ine mi nedokaze tak pomoct na to ako toto,ja sa tym odreagovavam od problemov..uz nevladzem,naozaj nevladzem..
potrebovala som sa vypisat trocha,mozno sa v tom niekto najde,aspon viete,ze nie ste sami,ahojte

anbu

ahoj..nejake 3 mesiace myslim...a nespominam ani
zacalo to asi tak ze som schudla v robote nejake 3 kila a potom som si zacala kontrolovat vahu a prepuklo to do takychto stavov.. z nicoho nic