Astma - parazity? Otazka na RNG

Príspevok v téme: Astma - parazity? Otazka na RNG
dada3333

Zdravim Vas rng, chcela by som sa opytat na Vas nazor na spojitost astmy (ktora sa mi poslednu dobu zhorsila) a parazitov. Nasla som clanok na nete od p.ING. Blahovej, ktora odporuca dat sa vysetrit na parazity pomocou nej. zariadenia a potom na zaklade vysledkou uzivat lieky, kt. su na chem. baze, lebo ine napr. prirodne nezlikviduju dosatocne tie parazity. Co si o tom myslite, mohlo by mi to pomoct, som uz zufala....alebo viete mi nieco ine poradit na tu astmu?...ja uz nechcem zvysovat davku kortikosteroidov. VDAKA

mjanik

astmu ide odstrániť akupunktúrou-myslím,že z iných liečebných metód tu bude akupunktúra najúčinnejšia!!!!!

Wendys

Ahoj Dada333,

jen chci upřesnit, že zapper žádné parazity nezjistí. Přístroje na zjištění parazitů jsou jak už jsi tady uváděla např. Diacom, ale také oberon.
www.oberon.cz

Frekvence parazitů dokážou krásně naměřit přístroje F-scan. www.fscan.cz

Při klasickém astmatu jsou paraziti přítomni snad vždy.
Nejčastěji jde o larvičky škrkavek v plicních sklípcích (alveolách).

Mojí ženu jsem z astmatu dostal sérií 3 programů a trvalo to celkem 1 hodinu. Žádná chemie, žádné bylinky. Dobré čas od času zopakovat.

Nicméně tou dobou musela používat 2x denně kortikoidy v inhalátoru.
Od té doby nemá astma a inhalátor už také ne :-)
Již 7 let bez problémů.

Jinak mojí tetě z Moravy to zabralo také, ale tam jsem neměl možnost to opakovat, ale i tak druhý den, když šlapala k sobě domů do kopce, tak už se nemusela 3x zastavovat, aby se vydýchala.

Také jsem pomohl mojí kamarádce na humanistickém víkendu. Třetí den po zapperování jsem jí dal za úkol vyběhnout do třetího patra jako zátěžový test. A výsledek? Bez problémů, bez zadýchání.

Tady je příspěvek pana Pravdy:
www.revoluce-v-leceni-nemoci.cz
Já teda chemii nepoužívám ani pro sebe ani pro děti, ale své opodstatnění to má. Kdy totiž likvidujete parazity, tak většinou vždy nějací zůstanou a ty se pak rádi množí o to víc a také migrují po těle. Takže ať si každý nacítí podle vlastní intuice, jestli do chemie půjde nebo ne. Já radši častěji zapper, než čas od času chemii.

Tady další pán, kterému pomohl zapper:
www.revoluce-v-leceni-nemoci.cz

Kdyby měl někdo zájem zkusit frekvence na dálku, tak se mi ozvěte. Mám doma Quantum Harmony a testuji funkci na dálku na to, co už vím, že funguje.

www.quantumharmony.cz

Pište na:
DoubleWendys@seznam.cz

Nechci za to nic, než vaší zpětnou vazbu, jak vám to zabralo, či nikoliv.

Díky, Wendys

Riky0303

Najlepší liek je piť denne si to sledovať veľa vody čistej 3litre aspoň a dostatočný pohyb na vzduchu bylinkové čaje med kvalitný,citrón ráno nakvapkat do vody vypiť. žiaden cukor .
. A kvalitná strava... nic žiadnu chémiu nekupujte zbytočne vyhodené peniaze...

misomlyn

Ahoj dada3333 ak môžem poradiť parazita určite máš,alôe nepredstavuj nejakého veľkého, patria tam aj malé mikroby. Neviem kolko maš rokov a ako to bolo u vas v rodine čo si zdedila, ale:
1. Určite zmen stravu, 99 % chorôb je z nesprávnej stravy, žiadne mlieko,min cukor, min syry a jogurty, veľa zeleniny a ovocia.
2. Dá sa to krásne vyliečiť s CDS v poho za niekolko týždnov a poriešiš si aj iné zdr problémy
maj sa

RNG

Dada, Jukl predava ten proptiparaziticky ovela lacnejsie, ako iherb a je to miestna zalezitost, nie dovoz.
Ziadna chemnia nam nie je uziticna a vacsina protiparazitickycy chemickych liekov su poriadne skodlive. Naviac je ich viacero a musis vediet, akeho mas parazita, aby si vedel nan vybrat spravnu chemikaliu a nie len hadat.

dada3333

RNG, este sa chcem spytat:

Myslite si, ze moze nejaky pristroj zistit pritomnost parazitov....myslim tie taky pristroje ako Diacom? Alebo su to len vyhodene peniaze?

Nepoznate nejaky taky balicek proti parazitom z iherb?, uz som odtial raz objednavala, je to lacnejsie.

Inak, VDAKA za radu

mastie

takže to už máš odobrené,jedna vec je však diagnóza choroby a jej príčina a druhá liečba, a tá v tvojom prípade nemusí byť taká jednoduchá,odporúčam ti poradiť sa Mgr.Podhornej,ktorá sa zaoberá gemmoterapiou, má tiež vo svojom sortimente prípravky proti parazitom,ktoré odporúča užívať aj preventívne,vtedy vôbec neuškodia ale posilnia organizmus

RNG

Definitivne je to mozne. Rozne choroby su podmienene alebo podporene pritomnostou parazitov v tele.
Skor ale, nez by som isiel na chemicke lieky vyskusal by som 20 denny protiparazitycjy balicek dr Huldy Clark, najdes ho vceskej firme JUKL, co ma zastupenie aj na Slovensku.