Da sa po PPP schudnut zdravo?

Príspevok v téme: Da sa po PPP schudnut zdravo?
LadyOpium

ahojte predmesiacom som mala 63 kil a teraz mam 59,5...schudla som nezudravo-anorexiou, bulimiou, aj ked som uz vtzedy mala este stale znicene telo ved uz 8 rokov s tym bojujem a nedala som si povedat...aj tak som schudla...chcem chudnut dalej ale proste normalne jest bez vracania, lenze po jedle mam hrozne vycitky a musim vracat...skoro vobec sa nehybem, len jem a vraciam, stale dokola, psychika totalne odpisana...liecit sa nehccem, staci mi ambulantne...ved niesom vychrtla!!! neurcili mi nejaku vahu, ktoru musim mat najmneej aby som nesla do nemocnice...takze neviem, kolko chcem vazit...asi pokym im to nebude vadit-ci rodine, ci lekarom... NAOZAJ SA HCEM ZMENIT A MAT NIZSI CHOLESTEROL, VIAC SVAOLVEJ HMOTY, MENEJ TUKU, VIAC PIT TEKUTIN, LEBO VRACANIM ODCHADZA AJ VODA Z TELA A HLANE ZDRAVO JEST A HYBAT SA !!!!

poradite mi? nechcem skoncit zase na are so sondou, hcem to chudnutie riesit zdravo...

moj najvecsi sen je najest sa bez vycitiek a hybat sa pre radost a nie pre postavu...no najprv musim zhodit... este ma caka dlhy proces...najprv telo, potom mysel...

viete mi poradit nejyk jedalnicek alebo daky cvicebny plan, moj problem na postave je brucho a zadok a stehna...alw hlavne brxuho...v pase mam 77...cez boky 97...
MAM 30% TUKU!!!!
CHCEM SA PACIT SAMEJ SEBE NIE OKOLIU... PROSTE CHCEM CHUDNUT KOLI SEBE...CHCEM SI DOKAZAT ZE UZ NEBUDEM TA NESCHOPNA CO SA PREZIERA A POTOM VRACIA...A CHCEM BYT TA, CO ZDRAVO JE A HYBE SA...MA VYSPOROTVANU STIHLU POSTAVU A J ZDRAVA-NIZKY CHOLESTEROL, DOBRY TLAK, NORMALNY PODIEL TUKU...

MAM 20 ROKOV A 160 CM TAKZE IS NEMYSLITE ZE SOM DAKA ANOREKTICKA

monika1611

Ahojte baby, tie ktore ste trpeli alebo trpite poruchou prijmu potravy, mozte sa mi ozvat na monikahigu@gmail.com :) budem velmi vdacna :)

malalalala

LadyOpium v prvom rade sa musíš začať hýbať. Daj si zavezok že každý deň budeš 30 minút niečo preseba robiť napr. Si jeden deň zacvic ( drepy , brusaky...) ďalši na bycikel alebo si zajdi zaplávať. Možno hneď neschudnes ale spevni sa ti svalstvo a budeš sa cítiť lepšie. Hl musíš byť na seba tvrdá .začiatky sú ťažke ale potom to už pôjde ľahko ver mi :)

LadyOpium

ked pride hlad musim vycitky prekonat...ale potoom mi je este horsie tak si najdem daku zabavku aby som nemyslela na tu blbu vahu

LadyOpium

dnesna vaha 59,9 zatial som nevracala uvidime co bude vecer...

rano 2 chleby s maslom a sunkou
kusok bublaniny, pernik
obed spagety-konecne som daco navarila
deli, chipsy

neviem co budem jest asi chleba ale mam chut aj na spagety..boze poradte mi aj tak uz mam hrozne vycitky z tych chipsov a tej deli:(((

m8

super ze to chces, z toho prispevku citim ako velmi a naozaj si to prajes. No najprv si musis narovnat metabolizmus. Hladovanim a zvracanim sa tvoj metabolizmus musel velmi velmi spomalit. Vies, ze co zjes aj naberies, lebo telo sa boji, ze zas pride obdobie hladu, a tak si musi spravit zasoby. To si uz iste 1000krat pocula. Urob hrubu ciaru za spomienkami na aro, za zvracanim a hladovanim. 63 kil nie je tak hrozne moc :) Mysli na to, ze treba chudnut pomaly. kilo mesacne maximalne. Ty nemas obezitu ze 100kg, ze za mesiac mozes zhodit 10 kil. Takym sa lahko chudne, lebo ked sa prezeru do 100 kil a potom prejdu na normalny denny prijem kalorii, tak chudnu jak strela este ked cvicia. Pomalicky chudni. Inak sa Ti to o par rokov vrati s nasledkami. Hocico sa ti moze, ochories, dostanes akne, budes mat velmi bolestivu menstruaciu, bolesti klbov alebo hocico,,Si baba, kotrej zalezi na svojom vzhlade:) Kazda ma obcas vycitky z jedla:) Len ta co sa uz opusti a neriesi ako vyzera mozno nema vycitky. Alebo tie baby co maju super rychly metabolizmus a mozu zjest co chcu:) Ani ja nemam taky metabolizmus. Pri vyske ako mas ty som mala jedno obdobie az 68kg. Zacala som teda jest len tretinu jedla z toho com som obvykle jedavala. Na ranajky jeden toast, na svacinu jablko alebo aj nic, na obed tretinu z porcie (polievka + druhe jedlo), svacinu malu misku salatu alebo nieco mini, alebo nic a na veceru 1 naberacku vyvaru. Tak som schudla mesacne 1,5kg az som sa dostala na vahu 62kg. Potom to uz islo tazsie, telo bolo akesi mlandrave, zacala som chodit cvicit. Zaciatky boli tazkde. Bola som raz a tri tyzdne nic. Potom som sa dokopala a chodila som 2x do tyzdna az som sa do toho tak zamilovala, ze som chodila 5x do tyzdna a tesila som sa z vysledkov. Je to uz par rokov, dnes mam vahu 52kg, stale si to jedlo strazim ale skor uz takym zvykom, sladkemu sa vyhybam, ked tak malinky kusok, obcas aj zhresim no viem, ze ked jeden den zhresim druhy den si dam len nejake salatiky, polievky, nie vela, len tak aby som ostala troska hladna. Moja vaha ostava stale rovnaka. Ked chcem napr. vyzerat neodolatelne (sama pre seba, pre svoj pocit:) tak vynecham cely tyzden veceru a zrazu kilo dve su prec :) Mysli na to, ze teraz ti treba zrychlit metabolizmus. Neboj sa ked 1. mesiac naberes kilo. Ono to trva aj rok-dva, kym sa telo nauci a zvykne si. Mas len 20. Do 23 mozes byt uuplne celkom v pohode aj s postavou a tamto s anorexiou a bulimou bude minulost, budes to mat ako skusenost a trebars budes moct svojou skusenostou niekomu pomoct :)

LadyOpium

43 ked som isla na psychinu a 42 asi po troch dnoch potom mi dali sondu a vykrmili ma...sondu mi vybrali ked bolo 43 a dlho som nevedela pribrat tak mi tam davali rozne pridavky takze som jedla v podstate 9x denne...ked som odisla mala som 46...potom mi min. vahu zvysili na 48 a ked som to dala z 48 na 46 isla som do liecebne na dlhodobe a tam na 58 teraz mam 59...bojujem uz 8 rokov z toho 6 chodim na terapie a 5 berem lieky aj na cvokinu stale chodim...uz to riesia aj urady ze ma zbavia pravomoci o sebe rozhodvat lebo vzdy odidem na reverz..a ked aj dojdem sudne vzdy ma mama odtial dostane...chcu ma dat do dakeho zariadenia kde budem dozivotne a tam ma vraj ,,naucia jest"...preto nemozem viac chudnut...velmi tuzim po vahe 33kil je to take krasne cislo asi by som bola fakt chuda ako ozajstna anorekticka nie ako vypasena anorekticka ale musim sa naucit zit so sebou taka aka som...dnes som jedla

2 krajce chleba salamovych
opekanu dietnu slaamu so zemiakmi
jogurt
jablko
cerealie s mliekom

a uz mam 0,3 kg hore a nevadi mi to:) takze vaha je uz 59,7:)

Žužova

"moj najvecsi sen je najest sa bez vycitiek a hybat sa pre radost a nie pre postavu...no najprv musim zhodit... este ma caka dlhy proces...najprv telo, potom mysel.. " Posledná veta je zlá . Ak sa chceš z toho dostať prvoradá je mysel... potom ked budeš mať ok hlavu potom možeš začať zdravo fungovať a venovať sa telu,športom,zdravému jedálničku.
Lady teba si pamatám ,myslím že sme mali aj nejaké konflikty ale prednedávnom som na teba predstav si myslela že ako sa asi máš. A vidím že sa to stebou tiež vlečie stále... drž sa a nevzdavaj to.
Inak aj mna zaujíma kolko si vážila najmenej ? za celý priebeh ppp.

andie66

Ja to do.....m každý deň. Nechce sa mi ani vieš čo... . Teraz mám prejedaciu fázu, lebo grcať sa mi nedarí, tak len žeriem ako prasa. Som opuchnutá, necikám, kašlem na všetko. Nevládzem... . A každý ma sleduje. To poznám:(.

LadyOpium

dnes som to zase do.rala nakupila som si igelitku zradla polovicu som zjedla isla na verejne hajzle a polovicu som dojedlala po ceste domov a papieriky porozhadzovala po izbe aby bolo vidno ze som jedla ale mama zistila ze som si nabrala jest a hned vedela ze to je zo mna von ten nakup lebo ma pozna aj podla hlasu ci som vracala uz je taka vychcana...ani nemusim zapachat...