Bojim sa o seba

Príspevok v téme: Bojim sa o seba
Nickname81

zdravim mam niaku poruchu vnimania alebo čo proste ked sa s niekym rozpravam tak ako keby to nieje realne alebo aj ked moj hlas pocujem tak jak keby to nehovorim ja...proste niaka porucha vnimania?...nič ma kvoli tomu nebavi iba studujem na internete čo mi moze byt,uz sa prejavila aj nespavost a trasenie tela kvoli tomu...mam 18 rokov trva to asi 5ty den,maval som to aj v minulosti ale vobec som nevenoval tomu pozornosť,dufam ze nejde o niaku schyzofreniu alebo alzheimer... dakujem za kazdu radu,skusenost

Nickname81

no pojdem kupiť teda:)
tak tebe je fajn uz hovoriš?:) lebo ked čitam niektore ze ani po rokoch sa nevratili do normalneho stavu tak ma to dost vystrasilo :D...hej hej ale mam krivu chrbticu myslim ze by to nevadilo? a potreboval by som aj jedalniček a taketo nech to ma efekt no..aj pribrat niake to kilo na vahe

drogysúsvins

ono to prejde časom :) začni piť čaj čistec rovný mne to pomohlo 10 násobne :D bez neho to šlo pomaličky no teraz ho pijem 3 týždne a úplne som ako iný človek :D
ak chceš radu , začni riadne makať aj to pomáha , lebo nemyslíš na to a nie si uzavretý niekde sám a nerozmýšlaš čo ti je :)

Nickname81

a normalne uz vnimas aj ked sa sniekym rozpravas? ze svoj hlas vnimas normalne a tak,,alebo či ti ten čas tak neleti ze proste večer za večerom,normalne chodiš aj do spoločnosti alebo tak?

drogysúsvins

No oni mi našli nejaké zápaly v tele a tak :D Trocha ma obmedzuje ten strach ale inak v pohodičke :) ono to prejde časom a sa to zlepšuje
Jediné čo mám je vygumovaný mozog :D dívam sa do blba :) ale už aj to slabne
neboj sa , hlavne na nič nemysli a to prejde :D

Nickname81

jasne no:) a teba to niako teraz obmedzuje? či uz vnimas normalne? vieš sa sustredit,popripade ta uz veci bavia?,,,čo si ty robieval cez den?,lebo ja mma len 18 vieš jako a musim davat aj v skole pozor a to sa tazko niekedy no,proste pridem zo skoly a zrazu uz neviem čo mam robit tak myslim na hovadiny to je to no...a si spominal ze ti nasli aj fyzicke problemy,myslis ze mozem mat aj ja ,ale budem to zvalovat na tie psychicke? čo si mal ake problemy?

drogysúsvins

a ešte som ti chcel povedať , že žiješ len raz tak si život nedoser :) keď si vezmeš že ti chlast a ostatné drogy(aj tráva) ničia mozgové bunky a si kvôli tomu čím ďalej sprostejší , tak to moc super nie je ako sa ti zdá keď piješ :)

inak odporúčam ti si aj nájsť lepšiu partiu :) nejakých ľudí čo sa vedia zabaviť aj bez drôg :) to je všetko

drogysúsvins

musíš si na to proste zvyknúť :) hlavne proti tomu nebojuj :) ja som také pocity denne mával aj 10x :) teraz , keď som zistil čo to je a všetko o tom to mám tak 1x za týždeň :)

Najlepšie je , keď sa nebudeš moc všímať a hladať čo ti je , lebo to je asi najhoršia vec čo môžeš urobiť :) Cvič , hlavne si nedávaj chlast a ostatné lebo sa to o dosť zhorší :) to je všetko

Nickname81

Hehe no bude to tak včera som bol na byte a nepil som,snazil som sa nato nemyslieť a rozprávať sa ,a celkim fajn,ale trápi ma ten dosraty spánok,bez toho to len ťažko pôjde..a niekedy aj to búšenie srdca mi vadí ale tak snažím sa byt nad vecou no..aj dosť rychlo beží cas som si všimol,mas niake rady ešte?

drogysúsvins

zober si , že vlastne tebe nič nie je :) je to len pocit , ktorý si sám vyvoláš (u mňa keď si dam čo i len kvapku alkoholu) takže :) zabávať sa choď ale nepi a nič podobné :) a vyrovnáva sa s tým ťažko je to fakt ťažký boj a túto vec neprajem nikomu :)keď ide na teba taká vec tak si musíš proste 100x zaklamať že ti je kur*a dobre a uvidíš prejde to :)

inak vďaka tomuto , čo sa mi stalo som chodil po doktoroch mi zistili pár vážnych vecí takže celkom som aj rád :D

začni piť bylinkové čaje , začni cvičiť a ono to prejde :) hlavne pri cvičení na to nemyslíš a je ti dobre , a vtedy pochopíš že to máš v hlave a začneš s tým bojovať :) ak by si chcel radu nejakú tak sa v pohode spýtaj :)