Opravna skuska autoskola a lexaurin

Príspevok v téme: Opravna skuska autoskola a lexaurin
stresujuca25

Zdravim. O tyzdne mam opravnu skusku na vodicak a som si takmer ista ze ju nespravim znova pretoze mam pri nej nenormalny stres, z policajta, instruktora, z toho ze to nedam, ze sklamem rodicov ..ale v soferovani si vobec neverim..chcem sa opytat ci by mi nepomohlo dat si predtym 1,5mg lexaurinu? pripadne len polku tablety? Tym by som sa zbavila stresu a uzkosti a mala vacsiu sancu to spravit. Niekto skusenosti??

Slobodna

Takto...neveríš si pri šoférovaní, už pri skúškach si potrebuješ dať oblbovák...pán Boh nás chráň od takýchto šoférov na cestách :(
Ak si neveríš pri šoférovaní, prosím ťa nesadaj si za volant, to je to najhoršie čo môžeš nielen sebe ale hlavne ostatným účastníkom cestnej premávky vôbec urobiť.

anka 89

JA TA uplne chapem zazila som to ,mala som aj priplatene jazdy ,ale stres je stres .Ja uz pri myslienke ze za mnou sedi policajt som mala strach noha sa mi na pedale klepala .Lieky ti nepomozu skus si pohovorit s majitelom autoskoly ,ze ty vlastne soferovat vies ,len ten strach ked pri tebe vsetci sedia nemozes prekonat aj oni su ludia a ved chodili instruktori na jazdy s tebou tak vedia co v tebe je .Aj policajt je len clovek neboj zasmeju sa ,ale pochopia ,ale su aj taky co nepochopia a to budes mat smolu skus ten dialog a drzim ti palce.Ja som to zvladla na druhy krat a soferujem v pohode uz 3 roky bez nehody pomaly ,ale isto .

karolinka122

kup si homeopatiu Sedatif od Boiron, daj, pocmulaj 2 tabletky, je to prirodne, neskodne a upokoji ta to a neutlmi. Lexaurin uz by ta uspaval a nemuselo by to dobre dopadnut. Nemas kamosa s autom, zeby si si nacvicila na nejakom ihrisku situacie, kuzele pripadne, parkovanie, cuvanie? POjdes na skusky sebavedomejsia. Urcite to zvladnes, neboj.

šmolinka :)

Ahoj stresujuca 25, mam sestru, ktorá teraz prežíva niečo o dosť podobné, ale moja rada určite znie, žiadne lieky ti nepomôžu, a najmä nie také, ktoré môžu mať zlý vplyv na koordináciu tvojich pohybov a sústredenosť.. práve naopak,môže ti to ešte viac uškodiť.. ako ti tu už radili, radšej sa skús nato čo najviac pripraviť, objednaj si viac jázd ak sa dá a skús sa upokojiť.. veľa záleží na tom, či si začneš sama veriť.. ak si budeš hovoriť, že sa to nepodarí, tak sa to naozaj nepodarí.. skús sa nastaviť čo najviac pozitívne.. ale aj cvik urobí veľa :)) veľa šťastia ti prajem :)

Deria

Nie, to by som urcite nerobila. Tvoje reflexy/reakcie musia byt cule a pohotove, takze naopak,este si uskodis. Radsej popros niekoho z tvojich znamych, ci by s tebou pocvicil autom na nejakom velkom parkovisku. To ti da iste viac, nez hltanie oblbovakov. Rozumiem, ze si nervozna pred skuskami ale uvedom si, ze ani policajt, ani instruktor ta nejdu zabit a ani svet sa nezruti, ak zase nespravis. Nuz ale ak si si uz teraz ista, ze ju neurobis, tak to asi aj tak bude. Clovece, vzchop sa, prepac ale ako ta ma policajt potom pustit na cesty, ked si sama neveris?