Ste chudý, ale cítite sa dobre?

Príspevok v téme: Ste chudý, ale cítite sa dobre?
Martinit

Čo na to poviete nevadí to?
Ako napíšem to takto výška 184cm váha 57,6kg
Viem že už to asi ide do extrému, ale ja sa vážne cítim výborne. Som o dosť viac pohyblivý.
A pocit prázdneho/zúženého žalúdku (nie hladu)je mi oveľa príjemnejší ako veľké brucho

Stačí mi jesť 1-2 krát denne ale hlavne o dosť menej.
Jem všetko okrem sladkosti, cukru, sladených minerálok, slaných jedál, mastných jedál, jedál upravované na oleji, pečiva, kávy, alkoholu, v akejkoľvek podobe no a mäso teraz tiež dosť obmedzujem.
Pijem len vodu už asi 6-7 rokom.
A peňaženka to celkom pozná.

Ironické je že aj keď som pred tým (a to som bol malý chalan úplne čo si pamätám až do ai 13 možno 14rokov) pil sladené minerálky a tiekli doslova po litroch a doma bola každý deň nejaká fľaša, o rodičoch a ich záľube vo vyprážaní mastných jedál ani nehovorím, vždy som bol chudý. Nikdy sa to nedostalo ani náznakom na obezitu.

Zaujímave je že sa cítim naozaj skvelo taký zvláštny pocit to je, úplne cítite že to telo nie je zaťažené všelijakým bordelom.

Poprípade tu napíšte aj taký ktorý môžu jesť hocičo a aj tak nepriberú a ako ste to riešili.

PS: Za mňa najväčším "pomocníkom" na chudnutie je stres.

Tina28

Ahoj. Ja mám 182 a 52,5 kila, čiže anorektická postava jak vyšitá, ale jem normálne.Mne ale moja chudosť strašne vadí, som baba a nemám kvôli tomu žiadne ženské krivky. Nenávidím leto lebo mám problém dať si čoilen tričko s krátkym rukávom. Plavky ani neviem čo sú. Inak keby ma ľudia stále nezhadzovali kvôli mojej chudosti tiež sa cítim cca dobre. Len často mávam z tých rečí depky. Inak ak som pod stresom ide váha dole rapídne. Niekedy mám pocit, že by so mna mohli vyrábať tabletky na obezitu. To by ma zaujímalo že ak máš babu či jej tvoja chudosť nevadí, alebo či na teba tiež nehľadia ľudia s odporom, keď sa niekde vyzlečieš. Mňa pristavia len tak cudzí hocikde a takým prekvapeným oznamovacím tónom na mňa, že bóže aká ste chudá, ako keby som nemala doma zrkadlo alebo čo.