Stretnutia ľudí s PPP

Príspevok v téme: Stretnutia ľudí s PPP
dasa2

Ahojte, rada by som sa opytala ci sa da niekde v BA, alebo okoli chodit do skupiny, alebo stretavat sa s ludmi s PPP, alebo ci viete o niecom na tento sposob? Pod vedenim lekara, alebo odbornika. Viem, ze Anabel take nieco robila, ale uz to dlho nefunguje.
Mam PPP uz 10 rokov, absolvovala som dva krat hospitalizaciu, navstevovala som lekarku raz tyzdenne a popri tom som chodila aj do skupiny. Momentalne uz vsak nechodim nikam a myslim, ze by som to opat potrebovala, lebo \"cista\" nie som stale. Lekarka mi vsak povedala, ze uz mi poistovna viac sedeni nepreplati. A 30 eur na jednu hodinu sedenia momentalne naozaj nemam. :-( Keby existovala nejaka svojpomocna skupina bolo by to skvele.
Dakujem za radu, ak o niecom viete!

hlp3

Ja som z nitry, je to celkom blizo BA. Mam bulimiu 2 roky, pred tym rok anorexiu. Rada sa stretnem. Uz davno som uvazovala nad zalozenim nejakej skupiny, lebo je to ozaj potrbne a neexistuju... moj mail lnatova13@gmail.com

Monika0507

Ahojte, prosim Vas, kto z vas trpel alebo trpi anorexiou alebo bulimiou? prosim, ozvite sa mi na mail monikahigu@gmail.com