Velkost penisu

ina.ingrid

moj chlap ma 19 cm a mam niekedy pocit, ze sa tam vojde cely, cize mam ju asi taku konsky velku,mozno on pri tom ani nic neciti, a to som mala a mam 1 chlapa v zivote :D, ono s velkostou asi rastie aj ego, kym ja sa vsetky moje komlexy snazim aspon ciastocne kompenzovat (aj ked s takou tam dole...hach :D)on sa ma spyta, ci chcem aj nieco take ako predohru (ani neviem, ako to nazyva)cize mame ju vtedy, ked ho to napadne sa spytat, a mne neostava nic ine, ako odpovedat, nech to odbavi co najkor, aby sa uz na mna nemusel pozerat :D a to mame 20 a 22 r.

mara

Príspevky sú o ničom, len naduté chvály, kto ? čo? aký ? koľko? Ak sa zo srdca návzajom milujete, na veľkosti nezáleží, ale na duši, cíte,láske a vážení si jeden druhého.
Ostatné prijmeš ako je a ako si sa skutočne narodil. Hodnoty nie su v pohl.úde, ale v duši. Ak žiješ s partnerom s nadmerným údom, ale so somárom, sprosťakom,hulvátom, to čo vlastní v nohaviciach, Ťa neužívi ani nezaujíma.

morph

moj meria 20cm a uplne staci.treba smi vela cvicit a sami uvidite, ak chcete tak poslem aj foto!!!staci len napisat na morpheus715@azets.k

ebollko

ja mam 18 mam ho 14,5cm a hruby 5cm a tiez si myslim ze to v pohode staci...ja som este v zivote neuvazoval nad tym ci to nejakej bude stacit...podla toho co viem tak uz pri 15cm vtakovi to niektore boli

jan zz

dobry dodatok o dlzke penisu... netreba kvantitu, ale kvalitu... nezalezi na dlzke, aj tak ti to pri zenskych pohl. organoch nepomoze... treba si aj nastudovat ake miery ma vchod az po krcok... a budes aj s 10cm spokojny, aj ona...

:d

aj maly gaspar narobi velke divadlo ale ako tu na fore bolo spominane velakrat tak zena ma od vchodu po krcok maternice asi 13-16cm "cesticku" :D ... takze ak je penis dlhsi tak bud ma dievca bolesivy sex pretoze jej tlaci na krcok maternice alebo ho chlapec nema cely zasunuty ... tak si vyberte ci ho chcete dlhy alebo radsej kratSI