Velkost penisu

wendy298

prečo sa toľko obávate chlapci? taká čo by vás vysmiala asi za veľa nestojí, dobrá baba vás nevysmeje lebo vás má naozaj rada.. ani ja nie som spokojná so sebou, chcela by som väčšie prsia, ale koľko ľudí toľko chutí :) netrápte sa nad tým.. či malý či veľký, normálnej babe je to jedno :D aká je primeraná veľkosť? taká asi ani nie je, každá je normálna ..nikto to nevie ovplyvniť ako sa vyvinie a plastické operácie sú blbosť

domčo

čaute... mám jednu otázku moj penis meria 15-15,5 cm v stoporenom stave a má hrúbku 4,7 cm a obvod je 12cm je to v pohode ? hambím sa mať pohlavný styk pretoźe si myslím že ho mam maly a ,že by sa mi žena vysmiala .. dik za dopoveď..

ANTYlopa

tak poporiadku tu musí zasiahnuť aj žena! baby sa trápia problémom typu: budem sa mu páčiť ja? nemam male toto veľke toto škarede toto? myslím, že nepremýšla a nerobí si tabuľky veľkosti penisov od do s ktorým bude chodiť a s ktorým nie

majky-se2999

mám 16 môj penis je 16 cm veľký (stojí) a mám dievča o 3 a pól roka staršie a nikdy mi nepovedalo nič ohladom velkosti..nie sme predsa spolu kôli sexu...dokonca mi povedala vetu, ktorou by ste sa mali všetci riadiť , ktorý ne ste podla sea spokojný a tá znie "Aj malý herec dokáže zahrať veľké divadlo" !!!!!!!!!!

GA

taká ktorá ťa chce len kôli tvojmu penisu nie je žena na celý život ... má ťa chcieť pre iné tvoje prednosti a nie túto v podstate nepodstatnú vec ako je penis !!! žena keď ťa miluje tak jej je úplne jedno akého máš veľkého alebo malého a sú aj iné alternatívy sexu ako orál a podobne pri ktorých môžeš ženu doviesť k orgazmu a "vyniesť ju do oblakov "

michal 888

Ja mám 16 a môj penis je dlhá 8 cm a keď stojí len 15. Je to normálne na môj vek ? Ja sa za to hanbím že ho mám malý. Aj sa bojím mať sex a ťažko sa mi s ním masturbuje. Sú nejaké lieky na zväčšenie ?

password

spytaj sa zien:))starsia ani nezakopne o teba kym ju neuspokojis pre prachy povie ze su ju uspokojil pri tom mysli na poriadny klacek:)

akinku

Brr Makac mas len 10 rokov boze moj miesto masturbovania sup do skoly a uc sa trochu gramatiku tolko chyb co som si len precitala v tvojich 2 prisp.