kamarati na "lekarsky predpis"

an44

ja mam toho priatela rada ale asi uz nie je cesta spat. a chcem byt zadobre aj s rodicmi, nic ine. vysvetlit im to ale nedaju si

hmm?

keď niekoho ľúbim, nikto mi nezabráni sa s tým človekom stretávať... buď vieš prečo máš priateľov rada, ale ťa viac zaujíma len názor iných, rozhodni sa a inak myslím si, že porušila lekárske tajomstvo, pa

fraisee

lebo si mysli ze je zaujimava. ale tebe by to nemalo tak vadit ak su to tvoji skutocni priatelia. nechas si znicit nieco krasne tretou osobou? podla mna priatelia su prilis vzacni aby som ich len tak lahko odpisala. a zvlast dobrych priatelov je velmi malo.

an44

nejde o to ze si to nezelam vediet ale preco kazi nieco co bolo take pekne. jednoducho podla mna ide o porusenie lek tajomstva

fraisee

no bud jej povies ze si to nezelas vediet a ked ta nebude respektovat, musis to v sebe udrzat ty. navyse ani nevies co vsetko si este k tomu moze povymyslat. never inym len tak lahko.

an44

hej ale uz mi pokazila priatelstvo nechcem aby mi odplasila aj kamaratku, sice ona nevie ze to viem ale aj tak. priatelovi som to vtedy povedala

an44

proste sa mi stalo ze som mala priatela a ked sa to dozvedela moja dr, znama, tak mi vykecala taketo veci, ze v minulosti mal problem s ucenim |SS| atd, to iste sa opakovalo u kamosky. ma na to pravo??