Polyp a skorý menzes

Príspevok v téme: Polyp a skorý menzes
Baba Jarka

Ahojte, mám 45 rokov, opakujúci sa jeden polyp na maternici, po dvoch kyretážach sa mi vždy hneď objavil naspäť a na tretiu, vždy po roku nemám hneď chuť ísť.. nemám žiadne problémy, pijem bylinkové čaje, žiadny PSM. Mám už iba jeden vaječník a asi prestáva pracovať, menzes sa mi hlási už na 20ty deň.. čo by som mohla urobiť pre svoje zdravie? Možno sa pýtam trochu neskoro, lebo som si objednala Wild Yam Root v nádeji že by mi pomohol.. Ďakujem za radu..

mmooly

ja to fakt nechápem, pretože mne lekárka odmietla dať lieky, vraj sa to nesmie keď mám ten polyp.. že až po čistení by mi mohla dať nejaké hormóny.. nie že by som pýtala.. neviete niekto či by nepomohlo napr. ožiariť to miesto, však to je polyp -nezmar...

Mortisija

ahoj, aj ja mám dosť veľký polyp na maternici aj na vaječníku, gynkoška mi predpísala na 3 mesiace horm. antikoncepciu, vraj by sa to mohlo samo odstrániť a keď to nevyjde, tak kyret, ale my chceme ďalšie babo, tak sa mi do toho nechce ist. kamoska mi poradila akupunkturu, tak to skusam, som v polovici procedur, po dalsom menzese by som mala vediet, ci to vyslo, ael pocas procedur mam tak pohyby v podbrusku akoby mi tam miesili cesto, tak dufam, ze to vyjde :-) skus, mozno pomoze