Pezinok aktuálny stav

demi56666

Veď to bolo to veľmi naročne aj na psychiku a bola dom naivna ze sa to dá všetko naraz zvladnuť a potom sa to teraz aj zrutilo ...To je asi pidla mna tak nie každy si sadne a bonzuje aj.my sme to tak malu hej presne to aj.my sme sa vzajomne pozbuzovali ako nam to islo a tak ...Vieš čo neviem ale uvažujem co na to psychologicka povie a uvidim co do konca roka ako sa to potiahne

stopstop

Hmm, to nie je lahke sustredit sa na maturitu a ucenie a zaroven liecenie...neuvazujes ist znovu?
my sme tiez neboli nejaka partia,stale nejake zabomysie vojny sa tam viedli,bonzovanie v dennikoch,ako na zakladnej skole:-) Ale tiez niektore medzi sebou sme sa uplne nasli.najlepsie bolo ked sme vsetky uz boli v stadiu,ze sme vsetko jedli,povzbudzovali sme sa navzajom a tahali jedna druhu.

demi56666

Hej dobra je tak myslim žr sa nieje čoho obavat a partia bab sme neboli bohvieaka aaka...par bab tak sme rozumeli.medzi sebou a vekovo tak id 18-25 cca...jasne to frči stale ako po masle ...tak zo zaciatku samozrejme ani nie ale potom áno. A bola som tam 4 mesiace sle to boli take že bika sim v matururitaku tak som chodila ba skušky tak yo nrbolo bohvir co sa sustredit aj na školu a liecbu tak sa ani sama sebe nečudujem ze je to ted opat len bieda doma...

stopstop

vtedy tam bola ina, ale pocula so ze je fajn. Kolko si tam bola celkovo, boli ste dobra partia baby ci sa robili podrazy?ake vekove zlozenie ste boli? a strava ti chutila? predpokladam ze vianocka kazdu nedelu na ranajky stale fici:-)a dennicky tiez:-)
Hmm,doma je to velmi tazke dodrziavat rezim ako v nemocnici...

demi56666

Tak ono nás bolo ako plny stôl ale sa menila bud jedna odišla alebo prišla viacere to nevydržali a odchadzali na.reverz, jojo ona tam je stale :) pomohlo ako pomohlo na jednej strane anobna.druhej sa to ted asi moc zhoršilo bolo vela faktorov co som sa na.liecbu ani tak.nesustredila a ty si tam bola kedy ?? Čo tam planuješ ust ked sa pýtaš

stopstop

demi56666, ako sa ti pozdavalo, kolko vas bolo bab s PPP?kto je tam teraz psychiatrom na oddeleni? a psychologicka Mirka Kalmanova tam este je? dufam ze ti lieceniebpomohlo a mas sa fajn;-)