Zmrazovanie ranky na krčku maternice

mia

Ja som mavala velmi casto kvasinkovu infekciu.Vytok,tak ako to opisujes riky.Ale,bolo zaujimave,ze po tomto zmrazovani,asi po 2mesiacoch,mi zistili helikobaktera v zaludku,dobrala som antibiotika a je to pre mna zahada,ale odvtedy nemam ziadne problemy a to je uz par mesiacov.Inac po zmrazovani,pred tym,ako mi zistili helikobaktera,som mala este raz tu infekciu.Neviem,ci to je vsetko nejak prepojene a pracuje to v nas,ale dufam,ze sa mi tie problemy nevratia.Zatial som fakt ok.

riky

Baby a myslíte, že zmrzovanie krčka sa dá vykonať , keď pôjdem o mesiac podstúpiť laparoskopiu? Ja mávam často výtoky a tlaky v podbrušku. Myslím, že u mňa dochádza k chronickým zápalom. To čo sa chcem ešte aj vás spýtať je, že keď ste ešte nemali zmrazený krčok maternice, aké ste mávali problémy a výtoky? Akej farby boli výtoky? Ja mávam stále bielo-žltý krémovitý, nezapáchajúci a nehrudkavejúci.

broni

no mne zmrazovali kvoli cytologii... 2x som mala IIIa a poslednu tak II-III... a raz som tam mala vraj aj HPV... ale histologiu som mala vzdy OK. ale tak lekarka mi to napriek tomu odporucila. teraz mam ten vytok stale, kazdy den 3-4 vlozky, dufam, ze uz mi to bude slabnut pomaly. vytoky som mala inak aj ja a v kultivacii vacsinou nic. vytok moze byt aj kvoli zlemu nalezu na krcku. tak hadam ti to pomoze.

damela

Broni, mne bolo tak isto....strasne ma bolelo brucho, a tak mi prislo strasne zle, ze som myslela, ze odpadnem. Myslim, ze este nikdy som nemala taky mdly pocit...nevladala som zajst na vratnicu nemocnice, takze nie som jedina. Inac preco ti zmrazovali ten krcok? mne kvoli neustalym vytokom a mykozam. Ale neviem, ci tie mykozy maju suvis s tym.

mia

Mne zmrazovali nejake bunky na krcku maternice a to vobec nebolelo,ale to je zrejme nieco ine.Asi 2 tyzne zo mna tiez vytekala nejaka tekutina,potom som bola ok.

broni

ahoj. aj ja som bola pred 2 tyzdnami. bolesti brucha som mala hrozne a priamo po zakroku som sa uplne zosypala... klesol mi tlak a strpli mi vsetky koncatiny.. asi hodinu som tam lezala a pichli mi aj nejaku injekciu... cele zle. a mam brutalny vytok odvtedy... dufam, ze coskoro to prestane, neni to velmi prijemne...