Stále neviem, či je to tehotenstvo

Príspevok v téme: Stále neviem, či je to tehotenstvo
LiluM3

Ahojte,

mám takýto problém, ak sa to tak dá nazvať.
V lete som podstúpila istú operáciu a musela som vysadiť HAK. Všetko bolo ok. Dňa 21.9. v nedelu som dostala menzes a znovu som nasadila HAK cca po 3 mesiacoch. Následne v stredu 24.9. menz. pominul a mali sme v priatelom pohl. styk. Mala som pocit že som vtedy mohla otehotnieť, tak som pre istotu HAK vysadila, aby sa príp. plodu nič nestalo (bolo mi tak poradené). No vo štvrtok ďalší deň som znova dostala bolesti brucha a menzes akoby od začiatku (5dní). Od vtedy som HAK už nenasadila a nechránený pohl. styk sme mali doteraz ešte asi 7-10 krát. V plodné aj neplodné dni. Menzes sa stále nedostavil (je to už 30-ty deň od prvej menz.) Už som si robila tehot. test 5 krát, naposledy dneska, a stále mi ukazuje len jednu čiarku (dúfala som v dve čiarky // )
Je možné, že by menz. meškal kvôli tým 4 dňom, ktoré som brala HAK, a nie kvôli tehotnosti? Nikdy som nemala takú dlhú prestávku medzi dvomi menz. a keďže k doktorovi momentálne nemám ísť kedy kvôli práci, zaujímajú ma vaše názory, som nervózna a stále nad tým premýšlam. Už sa tešíme na bábo ale test stále negatívny.

Ďakujem velmi pekne za príspevky, pekný deň prajem.