Dnešný svet

Príspevok v téme: Dnešný svet
positiveneed

Mám pocit, že blbých ľudí pribúda, alebo aspoň sa majú možnosť viac ukazovať a na seba upozorňovať, aj vďaka sociálnym sieťam. Jasné že mám aj ja fb, ale raz za uhorský rok si tam pridám fotku, avšak celé mi to príde len ako miesto, kde sa každý len vychvaľuje kde všade bol, hneď si vešia fotky, prípadne čo si navaril, alebo že išiel behať, cviči´t atď. Ja neviem, existuje ešte niekto okrem mňa, kto nemá potrebu, keď si ide do posilky zacvičiť, odfotiť sa v teplákoch, a napísať si k tomu status, alebo predtým ako zje svoj "extra zdravý vegánsky low carb" obed si ho odfotí a príslušne okomentuje?
Ďalšia vec je, ak s niekým niekde sedím, rozprávam, a odrazu si začne niečo vyťukovať do mobilu alebo má potrebu ho stále kontrolovať.
Je toho plno len už sa nechcem rozpisovať. Pýtam sa len, je ešte niekto taký, kto so mnou súhlasí a toto všetko mu vadí?

Slobodna

Áno, mne to vadí. FB síce mám ale nemám tam skoro nič. Používam ho len na komunikáciu s priateľmi, ktorí sú rozlezení po celom svete.
Mne ľudia hovoria, že mobil mám len na okrasu :)nikdy neviem, kde mi to zvoní, pretože ho nemám vždy a všade pri sebe. Asi je to spôsobené aj tým, že súkromie si treba strážiť a nevystavovať ho na obdiv.