Chcem tmave vlasy,ale..

destiny

to je uplne jendoduche:)ja mam povodne skoro cierne vlasy a farbim si ich na blond a obocie si chodim zosvetlovat ku kozmeticke:-)stoji to 40sk a som maximalne spokojna

monca

ja si tiez farbim obocie farbou na vlasy aj ked viem,ze sa to nema ale uz som bola u kozmeticky si nafarbit obocie asi styri krat a vzdy som bola velmi nespokojna a doma som si to hned drhla mydlom... Ale ty mono natrafis na sikovnu kozmeticku.Ja si namiesam trosku farby s emulziou a nanasam si ju na obocie sparatkom lebo stetce na malovanie su dost hrube a ja mam tenke obocie.Vyskusaj to a davaj si velky pozor a radsej si to nenechaj posobit velmi dlho lebo to vyzera velmi neprirodzene.Staci nejakych 5 maximalne 10 minut.Drzim ti palce.

erina

chod ku kozmetičke tam ti ho pekne upravi a zafarbi.Obočie sa nesmie farbit farbou na vlasy. U kozmetišky to stoji par korun

...

tak isto ako vlasi...normalne si obocie yafarbi farbou na vlasi...len ak budes cestovat...tak na obcianksom alebo na pase musis matu taku istu farbu na fotke ako v skutocnosti(vlasov aj obocia)