CHCEM TO ZVLADNUT

Príspevok v téme: CHCEM TO ZVLADNUT
anqa

Ahojte..mám problem..vlastne som odmalicka tak dost pri sebe....ked mi to uz vazne zacalo vadit tak som zmenila zivotny styl a schudla som no potom prisiel prilis stres a vsetko sa vratilo, mozno to bola az bulimia...teraz chcem odznova zacat...prestat jest sladke cvicit a normalnym sposobom schudnut bez nejakych trapnych diet ...je to mozne?velmi sa bojim ze opat zlyham a zasa si poviem..ved OD ZAJTRA...

bramborka

ahojte...potrebujem schudnut...uz som sa viackrat pokusala schudnut,ale vzdy som zacala zase normalne jest...pomoooooc! poradte mi budem rada...na cislo..0908438844 DAKUJEM!!

amylie

Anga, mozes jest aj sladke. Stanov si priority: za pol-hodinu cvicenia alebo pred nim tablicka horkej cokolady alebo kopcek ovocnej zmrzliny. Ale nie po obede a po 15:00 radsej nie. Inac dodrzuj zasady zdraveho stravovania.

rockprincess

Ahojte.
Chcela by som sa spytat,ci mi neviete poradit v jednej veci.Mam 14 rokov,160 cm a 44kg.Stale si myslim,ze som tucna.Nejem priblizne uz 3 mesiace poriadne,a ked aj nieco zjem,je mi z toho na vracanie.Ked jedlo vidim,dviha sa mi zaludok.Kazdy mi vravi,ze bude zo mna anorekticka,ale ked aj chcem nieco zjest,hned mi pride zle.Nemam chut do jedla.V poslednom case,t.j. za posledne 2 tyzdne som asi 3 krat odpadla a stale ma boli hlava a toci sa mi cely svet.Ked zavrem oci a otvorim ich,dlho sa mi tvori nerozmazany obraz a obcas sa mi ja zahmlieva pred ocami...Desiatu vyhadzujem dost casto do kosa alebo ju rozdam kamaratkam.Proste by som potrebovala pomoc a radu od vas,ci je to anrexia.Prosim,pomozte mi a napiste mi,ci to je anorexia alebo moj vymysel.Dakujem pekne...

fraisee

musli? ja osobne ho nejem, je tam vela cukrov, aj tam kde je susene ovocie je to sladke. ale vyrabaju aj take nesladke musli, ale tie som neskusala, no v pripade chudnutia by som odporucila tie.

fraisee

poradim ti jednu vec, nevzdaj sa sladkosti uplne, sem tam si dopraj ale s mierou, a vyberaj si lepsie sladkosti, cize nie veternik ale radsej cokoladu. raz za 3 - 4 dni mala sladkost neuskodi.

ethel

začni hneď..cvičenie je dobré nielen na chudnutie,odbúrava to aj stres..budeš sa cítiť lepšie..veď to robíš hlavne pre seba