Zdrave stravovanie

Príspevok v téme: Zdrave stravovanie
natalie w31

Chcela by som davat vacsi pozor na to co jeme; aspon tam kde to mozem ovplyvnit. Viem ze vzdy sa neda; ale napriklad muku kupujem uz len spaldovu; mlieko ryzove a mandlove; maso bio; cukor trstinovy. Este by ma zaujimalo aka sol je napriklad zdravsia a takisto na akom oleji varit a dusit..lebo olivovy vraj nie je vhodny na prehriatie... Potesia ma vsetky dobre rady.

GoFruit

Preboha ved mas vlastny rozum tak co ho nepouzivas. Ak ti kravske mlieko nerobi dobre co uplne chapem lebo to je jedna z najhorsich potravin tak ho nepi. Mandlove mlieko je skvelá nahrada. Ak v tom co kupujes mas dake pridane cukry tak sa najskor pozri ake. A led naozaj tam mas cukor tak si ho sprav sama ked uz si myslis ze mlieko musis pit.

GoFruit

Tak si urob vlastne mandlove mlieko nie je nic lahsie. Mozes robit aj mlieko z konopnych semien a maku. Nie je ziadne vyzivnejsie mlieko ako toto. Ziadne kravske a kozie sa tomu nevyrovna.

natalie w31

Dakujem RNG! Tebe verim uplne vsetko! S tym kokosovym olejom si ma prekvapil lebo ja som niekde citala ze musi byt v chladnicke. Skusim to teda este raz; mozno si nan zvyknem. Smie sa na nom aj vyprazat?
Co sa mlieka tyka, som rada ze som si konecne zvykla na mandlove; stoji cez tri euro tak som si myslela ze je fakt zdrave za tu cenu. Aj mi ho tu niekto odporucal kvoli mojim alergiam. Takze ozaj nie je dobre? Mam ho nahradit bio mliekom? Ale mna mlieko strasne zahlienuje, nechcem ho!

RNG

Kokosovy olej netreba drzat v chladnicke, nekazi sa a nezosmradne, lebo je nasyteny=nereaktivny ani po rokoch.
Dostat aj kokosak, co je precisteny parou a ten uz nema tu intenzivnu kokosovu chut ani vonu a naviac ma vyssi dymny bod.
Umele mlieka pouzivaju cukry, ktorych mame v dnesnej potrava aj tak privela, takze by som sa im osobne vyhybal.
Medzi stredoeuropanmi menej nez 20 % ludi ma alergie na mlieko, ostatni ho travia v poriadku.
Najvacsi problem s plodinami ako aj s mliekom je ich obsah pesticidov a herbicidov, u mlieka aj hormonov a atb, co pouzivaju na dobytok aj hydinu.
Ja to osobne riesim tak, ze kupujem, mlieko a vyrobky z neho len z fariem, kde sa kravy pasu na volnej pasi, na nijak nestriekanych lukach, a nie su "osetrovane" hgormonami a antibiotikami
To iste sa snazim s hydinou, ale to je uz dnes dost tazko najst.
Ovocie extra umyvam, necham stat dokonca v mydlovej vode a potom dokladne oplachnem, podobne aj zeleninu, lebo na niektorych dovazanych zdaleka je az 7 roznych postrekov na udrzanie cerstvosti, nehovoriac o pesticidoch, cim su striekane pocas rastu.

GoFruit

muky najlepsie bezlepkove, amarantova, gastanova, z quinoi, pripadne zo starych sort psenice, kamut a jednozrnka, dvojzrnka, tie nie su preslachtene a neskodia tak ako lepok psenice

natalie w31

Super! Vdaka! Ten kokosovy olej som skusala ale vsetko potom vonalo kokosom a to nam vadilo. Okrem toho ho treba drzat v chladnicke a potom je taky tuhy ze sa mi s nim tazko robi..skoda; nezvykla som si nan. Mozno nejaka ina alternativa?
Co sa muky tyka; to ma teraz velmi prekvapilo! Myslela som ze spaldova je zdrava. Mam alergiu na psenicu aj na ryzu takze ryzovu nesmiem.

Fleur-de-lis

múku by som kombinovala s bezlepkovou - napríklad pohánkovou, ryžovou, pšenovou, cícerovou... A ražná je tiež zdravšia ako špaldová. Špaldová sa bohužiaľ až tak od pšeničnej nelíši.
Ale nezakladať si stravu na obilninách, totiž spôsobujú podobný vzostup cukru v krvi ako sladkosti, a plus lepok je pre mnohých ťažko stráviteľný. A taktiež obsahujú fytáty - antinutrienty, ktoré zabraňujú absorpcií živín ako napr. vápnika a zinku, a lektíny, ktoré narúšajú črevné steny.

Na kupované mlieko pozor koľko má pridaného cukru.

Variť sa okrem kokosového odporúča ešte na živočíšnom tuku a prepustenom masle - sú tepelne stabilné.

Čo sa týka trstinového cukru neviem. Všeobecne čo najmenej sladiť. Najlepšie používať celé ovocie - napríklad sušené datle, prezreté banány... Alebo med. Niektorý odporúčajú aj javorový alebo brezový cukor.

ivobrick

Vsetko je zdravsie co neni umele. Cize ovocie a nie sladkosti.
Sledovat ci je nieco BIO nema vyznam pretoze vsetko je to velkovyroba.

Cukor trstinovy neviem ako, podla mna ho az tolko nezjete.

Ak chces inu sol tak kapari - kazdopadne sol je dolezita a aj ta obycajna zbavi - ak to nieje cestarska s polska.

Olej tiez nezavazi-striedaj to, hlavne nekupuj tesko vodu plnu ecok co sa tvari ako olej.

Zdrava strava ma byt vyvazena, vyhni sa fastfoodom - aj tym co si doma pripravis a tym akoze chutovkam, za to su adekvatne nahrady.

A kto mi chce oponovat ze sladke nie tak nech ochutna tie ruske sladke morske riasy, az vam bude huba trpnut :D