Bez cvičenia

Príspevok v téme: Bez cvičenia
lu

Ahojte babizne, prosím vás, chcem, aby ste sa ku mne pripojili, radili, pomáhali, prispievali receptamy a radami, ako schudnúť, bez cvicenia, ked na to nemám čas a väčšinou času som v práci!!!!!12hodín denne!!!! Prosím dávajte typy na ľahké večere atď....prosím poraďte...ďakujem pekne...

lu

no caute, dlho som tu nebola, viete ako, povinnosti, 12cky v praci, potom vikend upratovanie atd....a cloveka sa furt nechce byt pri compe....no, chcela som sa vas opytat, ci mate dakto skusenosti s macingovou?? dnes som si objednala jej knihu najedzte sa do stihlosti a este aj bukovskeho navod na prezitie pre zenu a inac baby, ako sa vam dari......somnou to iste, furt mam 71, 72 a dookola to iste....ale som zvedava na tie knihy, hadam najdem to, ako spravne rozlozit jedalny listok na cely den atd.....pomer jedal....a hlavne sa vraj netreba vazit furt, lebo to nerobi dobre!!!!ozvite sa, ze co mate nove....diky, ahojte zatim

ivonka133

lu, skús jesť medzi prestávkami a ked ti nechuti tak aj na silu. Prve dni budú ťažšie ale každným dňom to bude lepšie a organizmus si zvykne.Pravidelne jedenie je strašne dôležité. Jedávaj min.5 krát denne ale samozrejme v menších porciach. Ale to určite aj sama vieš...

winki

lu...tak, ak nemáš sedavé zamestnanie najväčší problém je tá nepravidelná strava. Telo si všetko pamätá a robí si zásoby, preto maj pri sebe vždy niečo zdravé na zakusnutie ako jablko, hrušku, banán a tak podobne.

bombicka

ahoj lu!tak ja mam asi 77-78kil ,165cm a 27rokov.v praci vacsinou cely den stojim a chodim.ale pohyb mam v praci iba po malom olaci.ale aspon stojim:) lu tak to si uz pekne schdla!to ti v dobrom zavidim!:) ja od dnes zacinam behat!fuu som zvedava ako to dopadne..a ako si schudla tie kila?

lu

Ahoj bombicka, ja som v january 2013 začala chudnut, lebo som dosiahla váhu 86kg, teraz už dlho mám 70, 71, 72....a toto stale dookola....čítala som tvoju tému...a koľko máš rokov, koľko merias a presne varíš????

lu

Ahoj winki, ďakujem tí za rady...akurát som dojedla ľad.šalát s paradajkami, mozzarelou a troškou balkanskeho syra...to bola večera....polievky robievam a jedavam hocikedy as ináč, ja mam v práci za tých 12 hod strašne vela pohybu, rýchlej chôdze atď....akože, nepracuje v kancly, som expedientka, takže sa nabeham dosť...a myslím, že dosť na váhe mi robia aj moje široké a hrubé kosti....ale ďakujem tí za rady, si mila...diky

bombicka

ahoj lu!presne ta chapem..ani ja nemam kedy cvicit.tiez robim casto 12-13h denne..a ani sa minechce lebo som potom dost unavena..pridaj sa ku mne k mojej teme!ja som zacala chudnut podla sipeky lebo uz mi islo na nervy mat same zakazy..proste furt si odriekat a potom si ti just dam ked viem ze nemozem:( a tak sa tocim furt dokolecka az sa mi vaja vysplhala skoro k 80kg...zacala som s nou chudnut cca asi pred tyzdnom no chudla som iba2dni lebo potom prisli rodinne problemy a chudnutie slo bokom..no ale za tie dva dni mi vaha ukazala o 800g menej tak neviem asi jej siblo:) no a teraz som naplno zacala od vcera a dnes vaha ukazala tiez o 800gramov menej ako vcera:):) sranda ze?budem rada ak sa pridas!ja ti presne rozumiem!tesim sa!:)

bombicka

ahoj lu!presne ta chapem..ani ja nemam kedy cvicit.tiez robim casto 12-13h denne..a ani sa minechce lebo som potom dost unavena..pridaj sa ku mne k mojej teme!ja som zacala chudnut podla sipeky lebo uz mi islo na nervy mat same zakazy..proste furt si odriekat a potom si ti just dam ked viem ze nemozem:( a tak sa tocim furt dokolecka az sa mi vaja vysplhala skoro k 80kg...zacala som s nou chudnut cca asi pred tyzdnom no chudla som iba2dni lebo potom prisli rodinne problemy a chudnutie slo bokom..no ale za tie dva dni mi vaha ukazala o 800g menej tak neviem asi jej siblo:) no a teraz som naplno zacala od vcera a dnes vaha ukazala tiez o 800gramov menej ako vcera:):) sranda ze?budem rada ak sa pridas!ja ti presne rozumiem!tesim sa!:)