Tehotná

Príspevok v téme: Tehotná
indy223

Dobrý deň,potrebovala by som radu.mám 16, som tehotná a netušim ako to povedať rodičom.Aj ked som nemala nechraneny sex, chápem že zodovednosť za svoje činy musím niesť avšak s rodičmi nemam absolutne žiadny vztah, sme si ako cudzi, vôbec sa nerozpravame a nikdy sme sa ani nerozpravali napriek tomu že spolu byvame.prosim pomôžte

anjelik *

Ale ved nič sa nestalo, Slobodná. :o))
Ja nemám nijak potrebu práve teba presviedčať o tom, že čo píšem je pravda a že je xy vedeckých štúdií, ktoré to potvrdzujú. Pretože,keby to tak bolo, tak sa nijak nad tým nepozastavíš a berieš to ako fakt. Ale keďže to tak nie je, logicky ti vychádza, že nie, nemá pravdu, lebo to nevie dokázať. Tak ja potom stojím pred takými ako si ty ako niekto, kto trepe a nevie to nijak vysvetliť. Len ono to proste nejde, keďže, ak nevieš rozšíriť svoj pohľad o ďalší rozmer a tým je hĺbka, tak naša debata skončí ešte skôr, ako začala a tak sa môžme maximálne baviť o tom, ako spolu skončíme v base..a nie ženskej. :o) Ty sa budeš vždy opierať o to, čo už je dokázané a overené a ja budem kráčať cestou, nazvime to dôvery? v to, že tá cesta je správna a nebudem stále dokola žiadať, chcem rukolapný dôkaz, že na konci je svetlo. To už musíš posúdiť vlastnou skúsenosťou, vlastným pocitom, či to, o čo sa opieraš, ti silu dáva, alebo naopak, ti ju odoberá. :o)

Slobodna

Prepáč Anjelik ale je to iba tvoja pravda, ktorú nevieš podložiť žiadnymi logickými argumentami a už vôbec nie faktami.

anjelik *

Slobodná, aj tak sa dá na svet nazerať. :o) A vidieť si len na špičku nosa a ďalej nie, lebo tam už nie je nič. :o) Lebo v knihách to napísané nie je, tak to pravda rozhodne byť nemôže.

bella21

Asi mnohí veríme, že po smrti sa s našimi blízkymi a priateľmi stretneme. Že smrť neznamená koniec, len odchod z pozemského života. Rovnako je to s potratenými deťmi. Žena, čo išla na potrat, mohla spôsobiť, že sa dieťa nenarodilo a nežilo tu na zemi, ale nemohla usmrtiť jeho dušu. Po smrti sa so svojím dieťaťom stretne a nájde ho v náručí Boha, ktorý sa oň dobre postaral a utešil po tom, čo ho ona zapudila. Veď Boh hovorí: aj keby matka zabudla na plod svojho lona, ja na teba nezabudnem. Boh sa ujíma maličkých. Môže byť medzi nami ešte niekto menší, ako nenarodené deti?
Ak niekto zvažuje potrat, rozhoduje o živote a smrti inej ľudskej osoby, ktorej dal Boh dôstojnosť človeka od počatia. Ak Boh nie je, nezáleží na tom. Ak ale Boh je, tak jedine jeho slovo bude platiť, či to bol alebo nebol človek, aj keď mal iba 4 týždne.

Slobodna

Anjelik: Za prvé používaš nesprávnu terminológiu a za druhé sa vyjadruješ k vedeckým veciam, o ktorých máš nedostatočné informácie. Nič také ako prirodzenosť masového vraha alebo gén masového vraha neexistuje. Masový vrah je termín na označenie vraha, ktorý na jednom mieste zabije viac ako 3 obete. Inak sa používa termín sériový vrah, resp. psychopatia. Psychopatia nie je dedičná. Je tu možnosť opakovania vzorca správania ale len na základe videného, poznaného, teda výchovou. Sériový vrahovia alebo teda psychopati sa delia na organizovaných a neorganizovaných. Obidve kategórie boli v detstve týrané, jedna psychicky a druhá fyzicky. Nerodia sa ako neľudské bytosti. Dokonca aj potom ako sa u nich prejaví psychopatia majú city, ktoré nikam nezmiznú, len sú potlačené na základe prežitej bolesti. Za neľudskosť môžu ľudia. Podstatu predátora majú iba zvieratá. Človek je však jediný tvor, ktorý dokáže iným ubližovať len tak zo zábavy. Zvieratá to robia na základe inštinktu prežitia. Žiak, ktorý vyzabíja celú triedu koná na základe dlhodobého potlačovaného týrania. Bytosť v tele nemusí byť podstatou človek, ale svojou podstatou je živá. To znamená nielen fyzickú genetickú informáciu.

anjelik *

Genetika zabezpečí tvar tela a to je humanoidné, alebo teda ľudské. Bytosť v tele ale nemusí byť podstatou človek. Ako príklad slúžia tí, čo bez mihnutia oka dokážu zabíjať deti. Že ich podstata nie je ľudská, ale podstata predátora. Rovnako masoví vrahovia. Vždy v určitom okamihu sa prebudí ich prirodzenosť a potom sa deje to, čo sa deje. Že do školy príde žiak a vyzabíja celú triedu plus učiteľov.

VJCG

Tak toto už hraničí s nejakými ezoterickými prúdmi a teóriami. Človek sa stáva jedinečnou ľudskou bytosťou momentom počatia. Nemusí mať ešte vyvinuté orgány ani mozog, ale už je človekom. Žiadna elektrina na to nie je potrebná. Stačí sa obrátiť genetiku, tá hovorí jasne. A je to veda.

anjelik *

Áno, až keď je mozog úplne vyvinutý a je schopný elektrickej aktivity. Až vtedy sa akoby otvorila cesta pre novú bytosť do tela. Táto sa musí frekvenčne vyladiť na túto realitu a to je možné len a len vďaka mozgu. Ak sa tak nestane, to najlepšie, čo sa odohrá, je, že sa narodí autista.