Vážne sa to všetko odvíja od sexu?

Príspevok v téme: Vážne sa to všetko odvíja od sexu?
sewie

Tak mi povedzte, lebo sa v tom zjavne nevyznám a možno žijem v inom storočí. Ako vlastne v súčasnej dobe vznikajú vzťahy?
Mám 28-nie som ani škaredá, ani hlúpa, ani otravná (možno občas keď mám zlú náladu:D haha) ale som single...samozrejme som randila , ale nikdy nič vážne-buď som to končila ja alebo druhá strana...ale o to teraz nejde...
včera som mala rande s jedným fešným chlapom. odprevadil ma domov, dal mi pusy na líca. Celý deň sme si písali a prišlo na úprimné odpovede a vyliezlo z neho že si vie predstavit so mnou kamarátstvo, sex ...hovorím mu že na sex na jednu noc nie som a vyliezlo z neho že na zoznamku išiel vlastne s tým že sa mu nechce baliť opité babenky po baroch a na zoznamke sú ľahké zúfalé úlovky čo sa dajú použiť. Hovorím že ok, reku takého kámoša čo takto hľadá sex nechcem a ani o sex na jednu noc nemám záujem...na to mi napíše že som to prekrútila a že sme mohli byť friends with benefits a že proste po prvom rande nemožem od neho čakať že povie že chce vzťah, že všetko sa začína sexom...ja som nečakala že mi povie že chce vzťah odo mňa, ja som bola zvedavá čo očakáva vo všeobecnosti...každopádne...odvíja sa všetko od sexu? To sa vážne treba s niekým hneď na začiatku-po prá schodzkach vyspat aby bol moooožno nejaký vzťah...to vážne už nikdo spolu "nerandí"aspoň pár týždňov(3 alebo tak) predtým než na to vletia...? Fakt je jednoduchšie skákať z postele do postele a dúfať že to vyjde?...

sewie

ano ano, "vsetkym zenam ide len o namakanych cavov s vysokym statusom", ale noooo, prosiiiim vaaaas-snad tomu fakt podaktroi neverite! a ak ano je nutne sa spytat-v akych kruhoch sa to pohybujete a ake zeny si to vyberate!...ze chceme muzov co sa vedia postarat o vlastny zadok? jasne ze ano! nikto si nechce na krk uviazat mlynsky kamen ale takisto je aj na muzoch aby si nevyberali upistane vypatlane barbinky ktorym ide len o prachy a potom nesirili zarucene pravdy o tom ake su vsetky zeny strasne tupe a materialne zalozene!

to len na okraj k tym niektorym komentarom...
a ti co si tu stale libujete v tom aki su muzi kanci a zeny na sex nie su...dovolte mi sa zasmiat! ja mam velmi rada sex a kebyze s niekym som a fakt ho mam rada tak by som sa najskor nanho vrhla kazdy den a mozno aj viac krat za den:P ale to neznamena ze chcem liezt do postele s kazdym po jednom ci dvoch rande...a nazvite ma puritankou alebo cim chcete ale pre mba je ovela krajsie a lepsie uzivat si sex s jednou milovanou osobou , ktora vas pozna a mozete sa poriadne odviazat nez s niekym cudzi ulovenym v bare...ale to je moj nazor a mozte mi povedat ue som mimo doby ........:))))

odpovedaaam

ja zoberiem teraz chlapom iluzue..nech si nemyslia, ze za tie 2 mesiace stretavania sa, sa nestretavame aj s inym..nie za ucelo sexu... :) potom sa uz len vyberieme lepsim smerom..s ostatnymi nam ostava kamaratsky vztah poza VAS chrbat..ale s neuprimnostou a klamanim to proste nema nic spolocne... chlapi neznasaju konkurentov cize vsetkych kamaratov co mame ( a nech nikto nepise, ze im to je jedno, kebo nieje!) nieco lepsie trebars auto...preto vam mili chlapci netreba vesat na nos uplne vsetko...:) zeny niesu vsetky naivne, hlupucke ako si myslite, ze ich mozte opit rozkom a ked uz by, aj tak vzdy odhalime pravdu, totiz zeny maju 6ty zmysel ktory muzi nechapu ani nepochopia...

k tym 2 mesiacom- to sa tyka prveho stretnutia a stretavana sa..nie, ze po case zacneme spolu chodit a poviem, sex az o 2 mesiace :D aby ste si to nemylili...je to len doba za ktoru spoznas blizsie dotycneho, ktory ma o teba zaujem aj ked si mozno spociatku povedal, ze aspon sex ked uz nic ine :) kazdy je iny v tomto smere..maloktory to dokaze, jeden z desiatich

chlapci chlapci, strasne lahko ste citatelní, to uz by musel byt aky herecky vykon... :) kdezto zeny to maju lahsie ovela..a este to "vsak som ti to hovorila" ..-platne, odskusane :)

pistek

Vsetci nadavate na socialne siete:) ale kto tvori socialne siete a rozne fora? Ci sem vari ludia z masa a kosti nepisu?? Alebo tam? A vy ste potom kto? Rozne typy vzorky povahy natury stastia aj nestastia pohodaci aj ohavky ci stratene existencie su predsa vsade...v reale aj na soc.sietach. Ja som teraz take tri tyzdne v Blave. Na vikendy sa vraciam dom, predsa tam mam rodinu kamky znamych priatelov atd. Ale tu? Spoluziaci su mladsi,to newa,ja si rozumiem so vsetkymi a vedela by som vychadzat tak s diablom jak ak s bohom. No po prednaskach idem na ubytko, mozno do mesta prejst sa, kupit co treba, ci len tak aby nebola stale zavreta. Ale tu je to ine ako napr.doma.. Ludia su uzavretejsi, taky bezkontaktni, akoby uzavreti vo svojej bubline. Proste daktori aj kukaju kukaju, ale bud sa boja priblizit,oslovit,alebo ak uz otvoria usta tak clovek neraz dumka ci sniva abo ci je toto naozaj, real, pravda??
Ja na soc.sietach (nemyslim zoznamku) spoznala aj fajn ludi, boli a su podobneho naturelu ako ja, rozumieme si aj v reale (chodime spolu do fittka, na plavaren, ci ine akcie, alebo len tak na kavu posediet a pokecat). Vsak uz aj z tych par pismenok (gramatika, stylizacia, sposob vyjadrovania, cez rozne nazory myslienky vyjadrenia atd) sa da vycitit, ci si s tym clovekom sedim, rozumiem, aky asi je, ako citi zmysla je a potom uz v reale sa to len potvrdi ci vyvrati. Neraz aj foto napovie..
A s tym sexom? Tak milovanie je prirodzenou sucastou zivota, ale to aj vidiet, kto aky je, o co mu ide. Mne sa to na rovinu este v reale nikto neodvazil povedat atd a videla na nich, ze sa im pacim, pritahujem ich...ale tak nejak automaticky chceli dalsie stretnutie atd. Proste na niekom vidiet, ze nie je len tak lahko k mani...ze tato nie len na to jedno...le aj na nieco viac. Len netreba klesat na duchu a ani na inom..co ma prist to pride:)

Slobodna

Mňa si sa rozhodne nedotkol, aspoň som nič necítila :))
Áno, súhlasím aj medzi nami sa žiaľ nájdu špiny podobné niektorým z vás ;)

synecek.

Slobodna, ja si myslim, ze muzske a zenske pohlavie si vzajomne nema co vycitat. Sme stvoreni tak ako sme, tak aby sme prezili. A funguje to. Kazdy mame nejake plusy aj minusy, ani jedno pohlavie nie je lepsie alebo horsie.
Ano zeny maju rady iluzie a urcite by som pred zenou ktoru mam rad nezacal filozofovat o biologii a o tom "kde je pravda".:D Pisem to tu len v ramci tohto fora, kde hadam si mozeme napisat aj to ako to je, bez toho aby sa to niekoho dotklo.

Slobodna

Osobne o mužoch žiadne ilúzie nemám, ale nemám rada ak sa zovšeobecňuje jedno alebo druhé pohlavie. Myslím si, že 33% mužov sú prasce, 33% mužov sú prasce ale pretvarujú sa pred ženami, že nie sú a 33% sú normálni. To zvyšné 1% sú ťažko postihnutí a úplne stratení jedinci.
V živote som rozdýchala aj horšie veci. Chlapci pekne ste to tu naložili ale neberte ilúzie niektorým ženám. Ako mi raz povedal jeden kamarát - ženy chcú byť klamané.
2 mesiace bez sexu by som určite nevydržala po boku niekoho kto ma priťahuje, ale určite by som mu ju neukazovala na prvom alebo druhom stretnutí.

chcem

no ten ktory to vydrzi aspon dva mesiace, tomu ide o vztah naozaj... uaaa! to podla coho sudis? moj brat je estra promiskuitny a ked mu nejaka neda hned, tak medzitym spava s inymi. kludne si pocka kym sa ta niektora odbavuje (podla jeho slov) na tom, ako spolu randia a konecne je povolna. je mi z neho zle, tisickrat sme sa kvoli tomu hadali, ale on uz iny nebude. podla mna bude podvadzat aj svoju zenu ak sa vobec niekedy ozeni. ale je to tak, proste ked si niekto pocka dva mesiace, neni to vzdy zaruka toho, ze mu na tej zene zalezi aj inak nez dostat ju do postele. urcite taki nie su vsetci muzi, ale sex u nich hra velku rolu. asi je to normalka.