Problem s menstruaciou

Príspevok v téme: Problem s menstruaciou
Dorothy

Prosim vas mam taky problem, uz 2 dni mi meska menstruacia :( aa nemam pocit ze by tak skoro mala prist .. nemam totiz ziadne priznaky ako obvykle.. ziadne citlive prsia ani bolest v podbrusku nemam taku ako pred menstruaciou. Skor su to len take jemne tlaky a sem tam ma pichne vo vajecnikoch :( .. Neviete mi povedat co to moze byt? Dakujem :(

Iveta Michael

Ja by som si ho urobila už dávno :) čím skôr zistíš tým skôr budeš vedieť na čom si .. ale tak klud:)

Dorothy

Vdaka za odpovede :)
Pockam este den alebo dva a ak nic nepride tak si asi naozaj budem musiet urobit ten test a uvidiime co potom :/

Fleur-de-lis

môže byť, že občas sú príznaky jemné alebo skoro žiadne, hoc aj ich väčšinou máš.
A samozrejme ak si mala nechránený sex v plodnom období tak môžeš byť aj tehotná.
Tak si sprav tehotenský test ak z toho máš šalieť...
Ale tvoj momentálny stav nemusí znamenať, že si tehotná

Dorothy

:( uz mi hlavou beha vselico :( .. mohlo by to byt aj tym ze som tehotna? .. casto sa mi stava ze mi meskaa ale stale mam pred tym civlive prsia a ine priznaky menstruacie .. ale teraz vobec nic :( som z toho uz dost nervozna :/

Fleur-de-lis

ak sa občas stane, že mešká aj týždeň, tak by to nemal byť problém. Zatiaľ si z toho nerob ťažkú hlavu.