Malá story pre mladých ktory by mi mohli poradiť

Príspevok v téme: Malá story pre mladých ktory by mi mohli poradiť
julie:-)

Zdravím:-) bola by som rada ak by si to niekto prečítal celé, aspoň z časti mi porozumel a poradil.je to aj pre mužov aj holky.začalo to ked som sa prvykrat stretla s jednou babou... Šli sme na jeden kopec a zrazu z tamadial zchadzali chalani. Bolo ich asi 8 cca. Kedže ja som sama metláčka ako prveho mužíka som zazrela vysokeho dlhovlasého chalana a z rychlosti pošepkala kamaratke že:,, ten je môj!" ako sme prešli okolo, zacali piskať po nas atd. Tak sme odzdravili a šli dalej.. Sadli sme si na schody a v tom sa z dola k nam vracali traja chalani. tí isli naspät hore akože ,, nenápadne" a cestou späť sa zastavili pri nas a šli sme spolu na ten kopec a tam sme kecali.. Prešla hodina-2 hodiny a oni sa museli vratiť späť na intrák. Tak o 10 minut sme išli aj my kedže mi šiel bus domov.. A cestou tam sa vratili za nami štyria že chceli ešte popytať facebook. A medzi nimi bol aj ten dlhovlasý tak sme sa zoznamili s dvoma novymi. No odbočili k intraku a šli na autobus. Stanicu.. Tak po tyzdni sme sli von ja, kamaratka a dvaja z intraku( medzi nimi aj ten dlhovlasy bude menovaný adam a ten druhý david). Tak som vystupila z autobusu a hned som tu trojku zbadala a pomaly k nim šla.. Pozeram pozeram ten adam je nejaky nizky z poza auta a pridem sa k nim objimuť a on sa postavy a ehm.. Mylila som sa je to obor:-D ani obijmuť som ho nevedela, tak traapne na špičkach:-D tak sme sa akosi rozdelili že ja a david a kamoska a adam.. Zo zaciatku som to neriesila ze sa od nas tahaju prec:-P potom ked sme boli v parku odisli oni dvojka sa prejst a viem ze kamaratka sa pokusala pobozkat adama no ten ju odmietol.. A vtedy sa mi nejako zacal pacit.. David ked ma bol odprevadit chcel odomna viac, chcel sa ma spytat tu zabijacku vetu no zahovorila som to.. Nemam chut na ziadne vztahy, a nechcela som to medzi nami posrať lebo by to skazilo kamaratvo a žadny intrak už by v mojom živote nebol.. Ta kamoska mi to zavidela a hned dve dni na to sa dala dokopy s tym davidom a dlhovlaseho adama nechala tak( on nie je na take ako kamarati z vyhodami).. A ked pojdeme von zase budeme odkurení ja a adam a ked najdeme spolocnu rec budem dakovat bohu lebo stale sa pri tom objati strapnim:-D :-D no ako mam objať obra? Na špičkach to len dosieram :-D