neviem co si mam mysliet

Príspevok v téme: neviem co si mam mysliet
MarkoOoO

caute..mam 15 rokov.. a furt premyslam nad svojou orientáciu...mam aj babu ..ale furt myslim na to ci som gay .. ale muzske tela ma nejako nevzrusuju ..aj ked sa prezliekame v satny tak nic proste..len ked vidim chlapa alebo som vonku s kamosmy tak sa kuknem na kamosa alebo ked sa mu pozdravim a hned premyslam nad tim ze co ked som gay ..a ked sa bozkavam s babou tak ma to vzrusi postavi sa mi ..proste furt na d tim rozmyslam ze ja nechcem byt gay ze ja chcem mat rodinu dieta zenu a vsetko to co ktomu patrí pomozte mi ..do predu DAKUJEM..sorry za pravopis.

Zuzana209

ahoj, je to duchovný problém...ak sa chceš zbaviť a oslobodiť toho nutkania - nájdi dobrý kresťanský zbor, vypočuj si svedectvá ľudí, ktorí mali podobný problém - nájdeš aj na youtube...a odovzdaj život Bohu - Pánovi Ježišovi. On ťa z toho vyslobodí. Tie myšlienky nie sú od teba...

Valentin

Duchovná poradňa - Duchovná pomoc uzdravenia a oslobodenia homosexulity počte 26 prispevkov do témy " neviem čo si mam mysliet " na stránke
forum.zdravie.sk

kablica

muzi ta nevzrusuju, ale vtak sa ti stavia z bozkavania s dievcatom, takze z toho logicky vyplyva, ze gay nie si
menej sa pozoruj, viac zi