Telový peeling na jeseň

Príspevok v téme: Telový peeling na jeseň
Radmila

Čafce vrabce, mám otázku baby, aký telový peeling používať na jeseň?

Ja som strašne spokojná so Sibericou -odkaz odstránený-, strašne je dobrá, ale je jej málo na SK. :(

Niekto podobný tip na obdobnú, prírodnú, rastlinkovú kozmetiku?
Môže byť aj zahraničná.

Plss a ne žaden Avon a podobné.

Dík babule.

Vasavolba

Kávová usadenina je fajn, len mám pocit že ten smrad po nej sa ťažko vymýva, skúsila som to párkrát a aj po niekoľkých sprchách som stale cítila ten zapach

Vasavolba

Baby a to si neviete vyrobiť samé prírodný peeling? Z medu hnedého cukru kľudne pridajte aj kokosový olej, plus nejaký esencialny,nejaké drtene semiačka a pod. Niečo čo pokožku mierne zbrusi a zároveň aj vyzivi. Tie kupované sú podľa mňa plne chémie, no dnes je chémia už všade...

alicazazrak

Ja pouzivam tiez len prirodnu kozmetiku, prirodne produkty takze pre mna je jasnou volbou kavovy peeling bodybescrub.com, ktory velmi dobre pokozku aj vyzivuje pretze obsahuje aj kokosovy olej :-)

pehatahanka

Keď hľadáš prírodnú, tak kuk na www.pevoniaeshop.cz ...ja odtiaľ teda nemám peeling, ale väčšinou vlasovú kozmetiku, ale som spokojná :)

ivonka133

Napíšte viac o tom peelingu Siberica. Hľadám peeling na jeseň ale nechcem žiadnu chémiu. Je naozaj prírodná? Akú máte s ňou skúsenosť?