Zodraty otvor do posvy

Príspevok v téme: Zodraty otvor do posvy
kika7474

Chcem Vas poprosit o radu, co presne si mam v lekarni kupit,ked mam z intenzivneho milovania zodraty otvor,aby som to tam nemusela vysvetlovat, ide o to, ze priatel byva doma len kazdy druhy tyzden a niekedy ked sa vrati a aj teraz ked bolo 4 dni volno tak sa dost casto milujeme,aj niekolkokrat za den a niekedy tak ako teraz mam uz uplne akokeby zodraty otvor do posvy, sice ma vzdy dobre pripravi, myslim, ze som dost vlhka,ale aj tak je toho na mna potom vela a dopadne to takto...asi pred mesiacom sme boli spolu aj v lekarni,cakali sme,kym tam nik nebude,tak som sa snazila lekarnicke nejako diplomaticky vysvetlit,ze potrebujem nejaku mast, samozrejme potom tam uz prisli aj nejaki ludia a ona sa ma na celu lekaren pytala ci mam aj vytok a svrbenie,aj ked som jej hned povedala,ze urcite mykozu nemam a canesten nepotrebujem...mykozu som dakedy davno mala a viem ako to vyzera...potom mi chcela dat lubrikacny gel...no krava..priatel potom povedal,ze uz mu isla na nervy a ze jej uz chcel povedat, ze pani ked nerozumiet poviem Vam to priamo...trt..li sme cely vikend a frajerka ma uplne zodratu susku tak jej dajte daky krem:-) ale lekarnicka bola taky festivalovy typ:-) tam sa nedalo zartovat...blbo sa mi o tom pise..dakujem za rady

Ivka 1

Skúste Aloe Vera Gelly je to 100 % prírodné aloe želé - môže sa aplikovať aj do pošvy - hojí drobné ranky na sliznici pošvy a krčku maternice ak sa aplikuje injekčnou striekačkou . Je veľmi dobré aj ako prírodný lubrikant. Pomáha pri pocitoch svrbenia a pálenia.

Lusien

veľmi rada sem chodím. Vždy sa dozviem niečo nové a vždy sa dobre schuti zasmejem nad podaktorými vašimi problémami :D

sewie

tak neviem aky si kupila ale ja mam ten z DM, robim si na nom dokonca palacinky aj do cesta ho pridavam a su uzasne. pouzivam ho na tvar namiesto chemickych nocnych kremov, aj kamoska prisaha ze jej vyhladil vrasky a to uz to vzdavala. ci sa moze pokazit neviem, lebo ja ho pouzivam casto a rychlo miniem:)

kika7474

Dakujem vsetkym za rady, kalciova mast mi dost pomohla, ten kokosovy olej by ma nenapadol...myslite, ze sa kokosovy olej moze pokazit?lebo mam ho tu hodeny cca 4 roky, ked som mala nejaky zachvat zdravia, ale ked som na tom urobila kuracie prsia skoro som sa pogrcala a nerobil mi dobre ani na vlasy ani na telo...kupovala som ho v biopredajni,bol trikrat taky drahy ako ten v DM, ale niekedy ked tu citam ako vsetci kokosovy olej vychvaluju, rozmyslam,ci bol fakt kvalitny a ci si predsa neskusim kupit nejaky iny...
Inac nie sme cele dni len v posteli:-)...mozno ten prvy den ked sa vrati a obaja dospavame...chodime casto na golf,aj squash obcas..aj do kina:-)...takze viackrat za den je to len ten prvy - druhy den, potom uz len rano a vecer..to hadam nie je tak vela..no a potom ked som doriadena tak len oralne...len je zvlastne ze niekedy je to v pohode aj po tyzdni a niekedy sa mi to dako zoderie uz po dvoch dnoch...uz som rozmyslala, ci to nie je vekom,ze sliznica je menej pruzna?...predsa mam 40..ale nejako si to nechcem pripustit...nik mi nehada viac ako 30, sportujem, som zdrava..tak hadam sa prechodu este nemusim obavat...a este k priatelovi..on nie je daky debo, ze by na mna nejako tlacil, samozrejme to potom robime aj inac..alebo hrame scrable...a kolkokrat ho ja prehovaram, ze mu to urobim ustami..ked on to chce len niekedy..vravi, ze to robim dobre, ale ze si nepotrpi...ze ked nemozme normalne tak on radej nechce vobec...

sweetapple

USB má pravdu, ak budete takto ďalej a často pokračovať a ak je ešte aj drsnejší v sexe tak ti hrozia zmeny nielen na pošve ale aj na krčku maternice. Neustále dráždenie nieje dobré pre tú časť tela. Veď nech si ho vyhóní občas aj sám rukou. Aj tak to robia všetci muži na svete či majú frajerky, manželky alebo nemajú. Orál nerob je to hnus pchať vtáka do huby blééé :-D

usb

daj mu potajme do jedla nejaku koreninu alebo potravinu na znizenie libida ak sa neviem krotit. Ked to tak budete robit casto tebe sa mozu zacat pod vplyvom casteho a drsneho drazdenia sliznice zvrhavat a menit sliznicne bunky posvy. Toto myslim vazne nesrandujem. Caste trenie urcitej casti tela a najma sliznice, ktora je citlivejsia moze podporit bunkove zmeny sliznice. Takze zniz mu libido, aby si si ju nezodrala uplne. Trosku bud citlivejsia k svojim intimnym a chulostivym castiam tela. Niesi jeho umela anca.On sa uspokoji na tebe a ty budes zosuchana.

sewie

skus kokosovy olej-taky ten bio(predavaju ho napr v DM) pomaha pri hojeni, regeneruje a je cisty takze sa ti moze dostat kamkolvek-da sa pouzivat aj ako lubrikant ;)

Xba

haha, toto som riešila aj ja v období čerstvej zamilovanosti :) pomohli mi sedacie kúpele s repíkom. normálne kúpiš repíkový čaj (alebo rumanček/harmanček), necháš zvrieť vodu, naleješ do lavóra, hodíš 3sáčky a ked nebude žeravá, sadneš si a vymáčas sa.. ideálne na noc, pred spaním a neoplachovať.. ale ak sa dá aj viackrát denne samozrejme :)

MultiLevel

Inak, prepac za otazku, ale to cely vikend len presulozite? Ved si dajte sex raz za den a chodte kamsi do prirody alebo medzi ludi :D Nebudes zodrata a nebudes musiet riesit lekarnicku. Navyse, ak ta takto zoderie pri vchode do posvy, vezmi si, co to musi byt vo vnutri posvy. Tam vznikaju drobne ranky uz pri jednorazovej sulozi...Budes velmi nachylna na kadejake infekcie, ked toto budete pravidelne robit takto