Nezvyčajný výtok

Príspevok v téme: Nezvyčajný výtok
erička.d

Ahojte baby .. chcela by som sa spýtať,neviem ako to mám presne popísať no aspoň takto .. už ma veľmi dlho trápi taký biely,hustý výtok ktorý sa mi naťahuje ako hlieny.Mávam to dosť často .. dokonca aj keď som na veľkej a trošku zatlačím tak mi to hneď vyjde .. je to nechutné ja viem ale fakt neviem čo to môže byť.Ešte som nemala pohlavný styk takže od partnera to mať určite nemôžem.Máte tu s týmto niekto skúsenosti?

luci97

no je nás asi viac, aloe vera je super tiež odporucam ja som mala sprej prvej pomoci a nastriekala som si ho tam a fakt to pomohlo ale nie nadlho ..

erička.d

fuu som si vydýchla že niesom sama .. a lucy97 ja to mávam tiež nonstop preto som sa zľakla.. ale ďakujem uľavilo sa mi :D

majcaaa

Aj ja to mam. Hlavne ked ovulujem. Doslova zo mna idu vlakna. Neriesim to. Stery mam ok. Proste sa vylucuje hlien. Nieste samee

luci97

ja to mám tiež, a vkuse nie len re menzesom ale stále tiež mi to príde nechutné ja neviem má toto každá žena ?

xhxjdjx

Precistuje sa ty posva...taktiez to znaci menstruaciu vzdy pred nou to byva niekedy az do biela... Nestresuj momentalne to mam aj ja :) pi viacej vody obmedz mastne jedla