Ženy bez vlasov - trpíme v tichosti - koľko nás vlastne je?

Príspevok v téme: Ženy bez vlasov - trpíme v tichosti - koľko nás vlastne je?
adnela

Ahojte kočky ....
...už podľa názvu témy vidno, že sa zaoberám témou - pre ženy dosť chúlostivou a nepríjemnou, o to bolestivejšou , že niektorým z nás sa nedá pomôcť, aj keď po zdravotnej stránke sme v úplnom poriadku.
Niektorým z nás diagnostikovali alopéciu, difúzne vypadávanie vlasov....či podobné diagnózy .... mne osobne diagnostikovali deflivium capillary, no najlepšie je, že už dva roky mi nevedia pomôcť a vlasy mi naďalej padajú .... nič nepomáha... urobili mi všetky vyšetrenia a nič mi nezistili, som úplne zdravá a nevedia, v čom by mohol byť ešte problém .... som mám len 31 rokov, ale prestala som žiť...bojím sa, že sa z toho zbláznim, lebo neprestajne plačem a ubíjam sa. Nevládzem už ďalej a nič ma nebaví, neviem sa dať dohromady. Pracujem s ľuďmi a nemôžem byť bez vlasov. Neviem ani ako, kde, a akú parochňu si mám kúpiť....je to zle a nie je nikto, kto by mi v tomto pomohol...
Ako ste to zvládli vy, ženy, ktorým sa tiež toto prihodil? Ako mám takto žiť? Dá sa to vôbec?

Miriaaaam445

tiez mam asi alopeciu alebo co .. mam sice vlasy ale neeeeskutoooocne riedke.. nemozem ich mat ani dlhe.. mam ich ostrihane na mikado, vyzera to opticky lepsie.. ale hore na temene mam vlasy najriedsie skoro az plesinu.. riesim to tak ze nosim vlasy vzdy zopnute v stipci a ofinu si dviham hore a zosponujem.. takto zamaskujem to riedke miesto co mam hore... inac som tiez z toho na nervy.. pekne vlasy vela spravia na vyzore.. a ked ich ma zena riedke tak su hnusne splasnute a este aj rychlo mastneju ked ich je malo... no comment.. ani u lekara mi nepomohli.. vraj mi nic nechyba.. taze toto ze mi tak zriedli vlasy tak to je bezny jav pravdepodobne ked mi nic akoze neni.. podla mna to neni normalne.. a to mam len 20