Hľadám kamarátku - Košice

merayah

Tiez si hladam kamosku s ktorou by som mohla ist pokecat, na pivko (alebo cokolvek ine :P). Mam 32 rokov a vsetky moje kamosky maju rodiny,deti alebo sa odstahovali a ja nemam s kym stravit volny cas. Tak ak mas rovnaky problem ako ja napis mi na merayah@gmail.com a nieco spolu podnikneme ;)

Som nepochopeny, co obtazuje ludi

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

IDCBAN-zaostaly-s malym

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Janula36

Caute. Tiez hladam kamosku z Ke. Som tu sama a potrebujem obcas pokecat pri kave, ci ist na shopping, fitko a tak. Pozeram ze vela prispevkov je tu este spred roka a nic asi aktualne.

terus199

Stále hľadám kamošky v KE :D .. káva, fitko, turistika, kino hocičo ... mám 24 .. mail: terus199@centrum.sk ak si baba a hľadáš tiež niekoho na takéto aktivity :)

tami-tami

Ahojte, som na tom rovnako. Rada by som si vyšla s nejakou kamoškou von, alebo len tak pokecať. Moje okolie zlenivelo, alebo nejaví o nič záujem. Mám 21 rokov a bola by som veľmi rada, keby som si našla zopár fakt dobrých kamošiek.

lauraaaaaaaaa

Hľadám kamarátku z KE alebo okolia .. mám 24 rokov .. na stretka, kávu nákupy .. :) nechaj mi tu IG alebo mail ozvem sa.