Nezvladam uz zit

Príspevok v téme: Nezvladam uz zit
nechcena_74

Zacalo sa to asi pred rokom mala som asi 56 kg a rozhodla som sa zlepsit postavu a zdravsie sa stravovat vylucila som mastne a sladke jedla a pecivo no schudla som az na 40 kil.Doma som mala peklo vsetci si mysleli ze hlafujem a nic nejem no ja som jedla len malo...........Schcela som byt chuda a postava sa mi konecne pacilo no sama som si vravela ze by sa mi zislo trocha pribray lebo uz tie vytrcajuce kosti sa mi nepacili.......Rodicia ma nutili jest ked som nezjedla co oni nakazali tak mi vsetko zakazali zobrali mobil dokonca ma zamkli doma a nemohla som ist do roboty...ja som sa trapila plakala no oni neustale namna vyvyjali tlak a nutenie.......Mama ma zobrala psychyatrovi a ten kazal aby som postupne priberala..mamu velmi vynim ze ma tam zobrala a hambim sa ze robi so mna psychopata.....vsetci ma povazuju za choru ale ja niesom :( nikto mi neveri a nechape ma...vsetci ma odsudzuju...Ja som opet zacala jest vsetko len aby boli vsetci spokojny no nedarilo sa mi pribrat tak ma dali do nemocnici ze mam anorexiu bola som tam mesiac a strasne som sa trapila lebo som bola odrezana od sveta od rodiny priatelov skoly............teraz som doma a stale musim priberat zatial som pribrala styry kila ale ja uz nechcem priberst nechcem sa vratit na zaciatok.......rodicia ma opat nutia davaju mi jest veci ktore nemam rada davaju mi vela jedla priam ma vykrmuju a ja to uz nezvladam nevladzem jest a znasat ten tlak yo oni zi mna spravili co som neustale sa hadame ...najradsej by som sa ani nenarodila a svpj zivot darovala inemu cloveku ktory ho stratil :( povedzte co mam robit ide skola a ja sa bojim ze ju nebudem moct zvladat.......

Strasne

Strašné moja, neboj bude dobre. Veď im povedz, že sa takto citiš dobre. A kolko meriaš? A kde si bola v akek nemocnici? A prečo si chcela schudnut, čo ta k tomu viedlo? V škole bude dobre, najdeš kamošky a zabudneš na kila. Držim palčeky