hyperhydroza

Príspevok v téme: hyperhydroza
desiree

takza som tu znovu, uz som raz pisala jedna sa o mna o hyperhydrozu, to znamena, ze sa stale potim v podpazusi ci v lete pri tropickych horucavach alebo v zime ci nieco robim alebo len kludne sedim stale sa potim, neviem, ci niekto ma ten isty problem ale je to naozaj hrozne, nemozem si vziat ziadne svetle tricko, aby mi nebolo vidno tie mokre kruhy v podpazusi, nemyslim si, zeby to bolo stresom, lebo niekedy mam aj celkom kludne dni, ak sa niekto stretol s tym problemom prosim poradte. DAKUJEM!!!!!!!

mira

Telo sa snaží vylúčiť, čo mu prekáža v nadbytku. Príliš veľký príjem tekutín treba obmedziť. Zároveň slané a pečené, suché jedlá a prebytok mäsa a vajec, aby nesmädilo. Doktori nariaďujú priveľa tekutín, pretože ľudia sa v lete prehrievajú, pretože jedia zahrievajúcu /živočíšnu/ potravu.
Ak budeš jesť zeleninovo- obilnú stravu, nebudeš sa prehrievať, nebudeš prijímať toxíny, ktoré je potom nutné vyplavovať priveľkým príjmom tekutín.

julka858

Ahoj Desiree, nie si v tom sama...ja mam podobny problem a zatial som sa s tym tiez pasujem...je to dost blbe a najma ked ma clovek zdraveho priatela/ku...

janík

akupunktúra:špatne pracujú potné pory-príčin je viac,najčastejšou príčinou je-slabý jang(obličky),nedostatočne uzatvára pory,alebo slabá vrstva ochrany povrchu,posilniť slezinu a pľúca