Som zalubenaaaaa....

ginngi

lena_67 hm, no nie nadarmo sa hovori, ze laska kvitne v kazdom veku... podla mna by bolo ferove, keby si mu to powedala... a tak..., pises, ze deti velkee.. taak, nevidim nikde problem... prajem vela stastia... :)

lena_67

Deti maju 20 a 18 takze uz dospelaci.Maju uz svoj zivot.Nikdy by som neverila,ze sa mi to moze este prihodit.Ake je to prijemne drzat sa za ruky,pohladit po tvari...preco to len po rokoch vyprcha a prevalcuju nas starosti,problemy...deti dospeju tak rychlo a my/manzelia po rokoch/ sa ocitneme pri sebe-cudzi,nevrli,vycitajuci si...Nepametam kedy mi manzel dal naposledy obycajny bozk.Je to tak a vsetky pary po 2Orokoch to vedia.Moj novy priatel je jasneze skvely-zatial :-)

Summer_

Ja myslim ze by si si mala najprv poriadne zvazit ci to neni len take to prvotne poblaznenie do niekoho noveho muza alebo je to skutocna laska... Ci uz manzela vobec nelubis a ci si vies predstavit ze by si ho opustila? Skus nad tym porozmyslat a nerob ziadne unahlene rozhodnutia ktore by si neskor mohla lutovat :) drzim palceky
A ozaj? Co ten novy objekt? On je aky? Ma zenu alebo nie? Myslis ze je ten s kym si vies predstavit zit atd?
A deti su ake velke ak sa mozem spytat?

totka

ja som si myslela, ze do manzela, ze aky pekny pribeh a to tak vobec nie je... nuz, ak su deti uz velke, nevidim dovod ostat s niekym koho nelubis, ale predovsetkym mysli na deti a nie na seba..