Priatel ma nieco na penise - hanbi sa

Príspevok v téme: Priatel ma nieco na penise - hanbi sa
Drobinka

Dnes sme s priatelom dostali na seba chut. Zacala som mu to robit rukou a ked som sa chcela k nemu dostat ustami, vsimla som si, ze na predkozke ma nieco, co tam pred tym nemal. Taku malu mapku (flak), akoby s drobuckymi bielymi bodkami. Nikdy pred tym som si to nevsimla, preto som sa na to isla so zaujmom pozriet. Priatel sa ma vsak spytal co sa mu tak pozeram na penis a ked som mu vysvetlila, ze tam nieco ma co pred tym nie, odtiahol sa a zacal vyvadzat, ze co ho sledujem, ze ci som normalna, ze to tam ma od malicka. Kedze som si to nikdy pred tym nevsimla a to by som si veru vsimla, tak som ho poprosila, nech mi to ukaze, ze sa spolu na to mrkneme. Zacal byt hrozne neprijemny, vraj som hypochonder, co urobi aj z blbosti problem a ze mi to neukaze. Lenze mne sa to podobalo na obrazky HPV, ktore som nedavno videla a teda som ho poprosila, ci by s tym nemohol ist k lekarovi. Cele to skoncilo hadkou , vraj robim z komara somara...Je jeho spravanie normalne? Je to moj orvy sexualny partner, on vsak mal predo mnou babu, ktora uz v 16 rokoch zacala spavat s akymsi dedinskym povalacom...Plus este ked sa to podoba na HPV, tak som len chcela aby sa nechal vysetrit...div ze sa za moje odporucanie nenastval...Chlapi, to ste taki citlivi? Obaja mame 22 rokov

Maoam

tak toto vyzera na kondylomy, tam je potrebna liecba oboch, je to vysoko nakazlive...

sup sup k lekarovi, on nech ide na kozne, lieci sa to lokalne

Drobinka

Jaaj, vy myslite ze som nejaky nick "napochybach"? Nie, urcite nie. Mozem sa mrk, ci mame rovnaku IP, ale tomu neverim, kedze tu prispievam prvy raz

Drobinka

Agnes, Wreck, dakujem...Ja chodim pravidelne ku gynde, vysledky mam vzdy super, len par mesiacov po zacati tohto vztahu sa mi tam dole objavili take dva vyrastky. Samozrejme som s nimi sla hned na gyndu, kde ma prezrela doktorka a povedala, ze sa jedna o "zliazky", ze sa nemam bat...Priatel tvrdi, ze ja sa az prilis sledujem a ze jeho mam nechat na pokoji, ale prosto je to moj prvy chalan a zalezi mi na mojom zdravi. Rozpraval mi, ze jeho byvalka zacala so sexom ako 16 rocna, s dakym dedinskym idiotom. Vraj mala casto gynekologicke problemy, velmi casto ju bolievalo v podbrusku atd atd. No a ked som videla, ze i jemu sa objavilo cosi na penise, pozerala som si obrazky roznych pohl.chorob a prosto sa to podoba na HPV....Lenze on tvrdi, ze od hentej baby nemohol nic schytat, lebo on nedokaze pripustit, ze by on cosi mohol vobec mat...
Flegma, tvojmu prispevku nerozumiem. Co tym chces povedat?

flegma

tak uz sme tu mali grcky, potom je gay, nie je gay a teraz fliacik, z ktoreho o par dni bude urcite flak o velkosti roztapajuceho sa gronska...
napochybach, chod sa uz fakkt liecit a nechaj toho chlana uz na pokoji

wreck

presne tak. jeho reakcia je krajne neadekvatna; asi ma co skryvat. v ziadnom pripade neustupuj. nestoji to za to, ak by si chytila nejake svinstvo. ktovie co vsetko v nom este zije.

ak uz ho v tebe mal (v puse alebo v pusinke), mozes ist na vysetrenie aj ty.

Agnes998

Ty si normalna a jeho reakcia nie je normalna. Nespi s chlapom, co ma nieco podozrive na penise a este sa aj takto hlupo sprava. Ak by mal ciste svedomie, tak by nemal problem ti to ukazat a nemal by ani problem ist k lekarovi. Ja na tvojom mieste by som s nim odmietla spavat dokym sa neda vysetrit lekarom. A ak by mi to malo rozbit vztah, nech, ale radsej sama ostanem zdrava.