Hľadám parťáka / parťáčku na dovolenku 2014

Agnes998

No veru, s tym chlapom som si vtedy "uzila". On ani nevedel co ma zbalene v kufri, balila ho sestra a on ani nepozrel co mu zbalila, az jak dosiel do Egypta a to vysypal, pozeral, co tam vlastne ma. Ale musim povedat, ze jeho sestra bola na rozdiel od neho aspon prakticka a rozumna a zbalila ho dobre. On bol taky typ vsabol vsetkoviem, furt sa montoval do rozhovorov inych ludi a kazdemu daval rozumy, kazdeho poucoval, vsetko vedel najlepsie. Ked sa ho arab na recepcii opytal "do you speak english" on uplne suverenne odpovedal "yes". Ale ked s nim chcel komunikovat, uz nerozumel ani slovo, arab sa len uskrnal a ja som sa zanho hanbila. Keby sa bol odo mna aspon drzal dalej, ale on vkuse lozil za mnou, uplne vsade. Ja som sa mu totiz pacila a myslel si, ze sa dame dokopy. Alebo sa mozno bal bezo mna, ze ho unese nejaky arab? Neviem. Ale ku koncu zajazdu som mala uz uplnu paranoju z neho, uz mi tak liezol na nervy, snazila som sa mu stratit z oci, nech mam chvilu pokoj ale vsade kde som sa pohla, vsade kam som sa pozrela bol on. Islo ma rozhodit od jedu. Este dobre, ze za mnou nedoliezol aj na damske toalety, to bolo ale zaroven jedine miesto.

audina

Dost naivna a riskantna predstava od teba. Na tvojom mieste by som si partaka na dovcu takto nehladala. Nevies na akeho cvoka mozes natrafit.

MultiLevel

Fuuu, odvazna :) A preco nejdes sama, tam sa isto s niekym zoznamis...
Ked uz tak, hladala by som si k sebe len zenu/zeny. Nic proti chlapom, ste uzasni, ale ak ist na dovolenku s neznamym clovekom, do neznameho prostredia, nech je to radsej zena. Nie som typ, ktory by okamzite "maloval certa na stenu", ale i tak by som si davala pri muzovi pozor, je tam omnoho viac rizik, ako pri zene. So zenskou mas sancu, ze sa skor dohodnes, ako s muzom. Myslim tym veci typu - co ideme robit, kam ideme....Aspon ja to takto vidim.
Mimochodom, nasla si uz niekoho? :D

cestujuca

ved to je velky risk vyberat si takto niekoho na dovcu. Co ak sa ti nebude pacit vzhladom, povahou, zvyklostami svojimi, recovym prejavom, nazormi...
co ak nedba na hygienu, smrdi, je tucny, mliaska pri jedeni, chrape, je prehnany pedant alebo bordelar, vsetko kritizuje...

Agnes998

Ja som raz bola s chlapom takto cez zoznamku na dovolenke v Egypte, samozrejme sme sa predtym aj stretavali aby sme sa spoznali, pripadal mi fajn. Ale na dovolenke sa vyfarbil co je zac, nie ziaden uchyl, ale totalne nesamostatny a bojazlivy chlap. Napriek tomu, ze mal 36 rokov, starala sa o neho sestra (rodicia mu umreli), ktora mu varila, prala, robila komplet servis. Aj ho nabalila na dovolenku. Prisli sme do hotola, on obsah kufra vysypal na postel a zacal vzdychat: "Ach, keby tu bola moja sestra, ta by mi to upratala a ulozila do skrine". Vedela som, kam tym mieri, tak som mu hned povedala, ze ja som si dosla uzivat dovolenku a nie sa tu o neho starat a sluzku mu robit nebudem. Vsak nakoniec som si svoju dovolenku platila sama, tak som nebola ziadnym jeho dlznikom. A on ze nie, on to tak nemyslel. No dobre. Mal tam tie veci nahadzane do vecera, potom ich len zhrnul a zosypal na dlazku. Takto sme zili par dni, ked sme sa presuvali inde, bol to totiz poznavaci zajazd skombinovany s pobytovym. Ja som si casto platila fakultativne vylety, lebo som ten typ, co chce vsetko vidiet. On sa nikam nehrnul, najradsej bol rozplesteny cele dni pri bazene (ani nie pri mori). Ale nejak mu to nedalo ze ja furt niekam idem a casto mi to vyhovaral a ked som sa nedala, hovorila som mu ze vsak ked on nechce, nikto ho nenuti, ale ja to proste chcem vidiet - nakoniec sa aj tak pridal ku mne. Tak sme raz isli do puste pozret beduinov. Vyzdvihli nas arabi s terennym autom. Vzadu uz sedel starsi manzelsky par z Anglicka. Cestou sme pribrali este nejakych Cechov a islo sa. Navstivili sme beduinov, navecerali sa u ich a sli naspat. Postupne povysadzovali pri hoteloch zase vsetkych cechov a ostali sme len my dvaja plus ti anglicania. A on zrazu zacal panikarit. Ze jak dlho nas uz vezu, urcite nas chcu uniest! Mne to bolo smiesne, som sa na nom smiala, hovorim, krasnu dlhovlasu blondinku teraz vysadili a prave teba chcu uniest! A on uplne vazny, v tvari bledy jak stena len sykol: Nesmej sa! To je vazne! Tak som sa otocila aby nevidel ze sa furt skerim. No samozrejme za kratko nas arabi vysadili pri nasom hoteli a jemu asi spadol kamen zo srdca. Este lepsi zazitok bol so vzduchovym balonom. Strasne ma presviedcal nech tam nejdem, niekolko dni. Ja som v zivote neletela balonom a som si povedala, ked v nom raz letiet, tak urcite nad Egyptom. Nedala som sa a trvala si na svojom, pricom som mu stale opakovala, ze vsak predsa on ked nechce, nech nejde, kto ho preboha nuti. Isli sme tam cesi a slovaci z par hotelov. Na poslednu chvilu si ale kupil vstupenku aj on. Cestou este hovoril, ze nas pocka v aute, ze on nepoleti, no vsak dobre, jeho vec. Ale nejak mu to nedalo a do balona predsa len nasadol. Boli sme este na zemi, stali sme uz v balone, ked sa on zrazu posadil na zabradlie balona a - vypadol! Ja som sa zlakla, starsia ceska turistika od laku az vykrikla. Neviem ako sa mu v tej rychlosti podarilo dopadnut na nohy, lebo padal chrbtom dozadu, ale padol na nohy a rozbehol sa prec. A arabski pomocnici za nim. Vsetci takto pekne utekali, oni ho nahanali, spravili asi dve kolecka, potom sa on rozbehol zase k balonu, nasadol do neho a tvaril sa, ze akoze nic. Tak aj arabi sa zase ukludnili a chystali dalej balon. Ked sme vzlietli, on si cupol do kuta, tam bol celu cestu schuleny a zakryval si hlavu. My vsetci ostatni sme sa pozerali von a kochali sa krajinou pod nami. A on furt take reci, ze co ak sa utrhne dno balona a vsetci padneme na zem, alebo co ak ten balon uz nikdy nepristane. No skoda slov. Netrvalo to ani dlho, mozno pol hodinu a balon pristaval. Na zemi sa odvazil zase postavit. Vsetci sme vystupili z balona. A zrazu pozeram, on ma cele boty a nohy od blata. Kukam nanho, kde k tomu prisiel, nikde okolo ziadne blato nebolo. Ale on bol taky typ, ze ked bolo pole a v strede jedno hovno, tak on donho urcite skocil. Proste taky typ, co uplne vsade vyrobi nejaky pruser, aj tam, kde sa to prakticky neda. Ak sa mu nejaky pruser nahodou omylom nestal, tak ich schvalne vyrabal. Napr. ked sme sedeli v bare, objednali si pitivo a on na konci casnikovi zahlasil, ze a on nezaplati. Potom ho bavilo to, jak sa s nim casnik dohadoval. Alebo vsetkym ludom z nasho zajazdu tykal, aj starym dedkom a babkam, uplne automaticky, bez toho, aby mu to navrhli. Som sa zanho hanbila a bola som nanho vtedy dobre nastavana. A to je len par historiek z celej dovolenky. Mama ma vyzvdihla potom v Blave na letisku, ja som bola totalne zamracena a celu cestu jej opisovala, co ten debil vsetko vyvadzal. Dnes, s odstupom casu sa na to pozeram uz inak a na tych historkach sa smejem. Dnes si uz hovorim, dobre ze som s nim bola na dovolenke, ked o nej niekedy rozpravam, tak tym vzdy dobre pobavim spolocnost. Ale viac sme sa uz nikdy nestretli.