Alventa - skúsenosti

Príspevok v téme: Alventa - skúsenosti
Minime

Ahoj , potrebovala by som poradiť už asi 1,5 týždňa nejem alventu , okrem klasického absťáku , zimnice , žalúdočných problémov , trpím mierou závraťou a to hlavne extrémna nespavosť za posledné 4 dni som nespala dokopy ani 2 hodiny , asi nemám byť hrdinka a len tak si nastoliť očistu keĎ som ju skor rok brala , je to asi hlúpe , mám totálne kruhy pod očami už ma začala bolieť aj hlava a spánok nikde .... má niekto skúsenosť s touto úžasnou drogou? nemá to zmysel vysadiť naraz , asi mi to môže dosť uškodiť vďaka za reakcie a podnety rada si nechám poradiť , zvládnem veľa ale predsa len niesom psychiater

Melani

Dobrý deň ja som ju brala 2 roky a pomaly som vysadila a vracia sa to..
Mám problém z krcnou chrbticou a mávam závraty a tlak na.hrudi, s toho som začala panikarit a zas mi ju predpisali, ale nechcem to brať, len neviem čo a ako ďalej, má niekto podobný problém? Ďakujem

orcikova

Ja uzivam alventu 7 rokov a keby som ju prestala brat tak by som sa citila ako ty to neni len tak vysadit liek a potom co?bez neho ti je len horsie

Emilim

Minime, tieto stavy mas z toho, ze si to zrazu vysadila, aj to potrva dlhsi cas a mozno ich budes musiet znovu brat, pretoze bez spanku to dlho nevydrzis. AD SU TAKETO HNUSNE LIEKY......

kop.problemm

Ja som bral trochu alventu, ale necitil som nejaky velky ucinok. Potom mi Dr. povedal, ze nemam ziadnu depresiu, tak ja neviem...

amarell

Ak vies po anglicky. daj si venlafaxine withdrawal do googla alebo stranku surviveantidepressants.com. tam najdes ako na to ked chces vysadit. pomaly hlavne. hnusne stavy mas. verim ti. psychiatri su tupci v tomto. ale skus sa piradit s tym tvojim.