Čo pomaha na zavraty?

Príspevok v téme: Čo pomaha na zavraty?
LadyOpium

ahojte 6rokov trpim bulimiou a neviem sa zbavit zavratov, sumeniu v usiach a temna pred ocami...velakrat som aj odpadla az tak ze som skoncila v nemocnici raz dokonca v kome na are so sondou n nose...aj teraz mi je blbo ale som na seba hrda lebo nechala v sebe aspon krajcek chleba viem je uz pol druhej lenze musela som vracat mali sme nedelny obed tak som vsetk aj ranajky vyvratila ale nakoniec som aj ten vygrcala a teraz mi bolo hrozne na odpadnutie zas zavraty, tma rped ocami a len padnut a padnut...pomoze mi odstavene ovocie?myslim stava lebo to je sladke a doda mi to cukor nie?kupujem si aj ovocne dzusiky vzdy po vracani obcas zaberie proti zzamdlivevamni...nepoznate aj daco ine?len mi rpsiim vas nepiste ze zacni zrat lebo ja viem ze musim jest lenze ja som neni bulimicka lebo chcem schudnut ale pre ine veci kore tu rozpisovat nebudem

LadyOpium

a ake presne mineraly?daju sa kupit v lekarni vsetky ako nejaky vitaminovy komplex*,da sa to kombinovat s liekmi ktore uzivam?uzivam euthyrox, cezeru, sprej na alergiu,m depakine, rispen a trittico...

nie neprisla som sa pochvalit je praveze zo seba zle

Žužova

myslíš že nas to zaujíma čo si dala von a čo si v sebe nechala ? ... že ty niesi bulimička lebo chceš byť chudá ale pre ine veci.. pane bože ..vieš kde je koren problemu tak ho začni riešiť už konečne po tolkých rokoch namiesto vypisovania tém ... riešiš to džúsmi? no tak to rieš daj si džús alebo doplň nejaké mineráli ..určite sa v tom vyznáš skor mam pocit že si sa zase prišla ,pochváliť" ako si na tom nahovno..