Ako dlho chalan vydrzi pri prvom pohlavnom styku?

Príspevok v téme: Ako dlho chalan vydrzi pri prvom pohlavnom styku?
neskuseny2

Nakolko som este sex nikdy nemal velmi ma zaujima ako dlho priblizne ste vydrzali prvy krat a teras ked uz dlhsie mate sex..... Ja casto masturbujem a tym by mi to mohlo aj teoreticky dlhsie vydrzat neurobit sa ci nie ???? Nie je pre babu neprijemne ak ona sa neurobi a chalan sa urobi ???? A ked ma chalan kondom Ked asa raz urobi a chce par pokracovat tak co ???? musi si dat novy ci nie ???

leeluska

Ahoj neskuseny.No moj chalan vydrzal asi tak 20 sekund ...co som sa dost smiala.On bol panic a ja panna a daaavno som vedela,ze ked to bude ,,po prvé,, tak sa spravi skoro hned.No a teraz? vydzri tak 5 min...co sa zasa smejem...hm, a robi si to casto...co je asi za tym??? neviem
caf

miso

Ano,akonahle sa do kondomu vystriekas treba ho vytiahnut opatrne z pošvy (pridrž ho pri koreni penisu. Potom si vyutieraj zalud do sucha a pokracuj s novym kondomom. Daj vsak pozor, aby Ti ejakulat neostal na rukach. Neboj sa prvykrat to nebude ako z erotickeho filmu, ale casom sa vsetko bude zlepsovat, a zeny to chapu. Vela stastia

MrScarlet

Kondom je len na jedno pouzitie :P
A pri prvom sexe sa ona neurobi-ak ide o prvy. Vascine nevadi, ak sa neurobi, no na druhej strane-nemusis ju urobit len penisom :)
Napr:predohra,potom dnu, ked sa spravis, pokracuj prstami a drazdenim a potom, ked sa vzchopi, zase dnu :) Vela zdaru ;)

Soraja

moj vydrzal prvy krat 2 minuty:-))) ale od vtedy vela vody utieklo, teraz je to uz super vydrzi kolko chcem:-) ale na jeho ochranu musim povedat ze na druhy krat vydrzal uz dlho cca hodinu

sisqo

no moc dlho ti to trvat nebude kym sa spravis mne to tiez dlho netrvalo. ale dlho som sa s nou pred tym hral a asi sa jej pacilo lebo o hodinku sa ma pytala ci ten dole este zvladne jedno kolo. :)