Môj vysnívaný ideál neexistuje. Alebo som až príliš náročná?

Príspevok v téme: Môj vysnívaný ideál neexistuje. Alebo som až príliš náročná?
laurika_93

to naozaj neexistuje taký chlap pre mňa?
ktorý: nefajčí,nenadáva, nechodí sa pravidelne opíjať do barov, má rad prírodu a zvieratá, rád varí, má rad deti, taký ktorý miesto pozeranie seriálov pôjde radsej na prechádzku alebo si zabehat,športový typ, stará sa o seba, inteligentný, má zmysel pre humor, vie čo chce od života, spoľahlivý, romantický typ, rad chodí do spoločnosti,sympatický, taký ktorý nechce dievča len využiť ale chce skutočnú lásku, taký ktorý sa nepozerá len na vonkajšiu krásu ženy ale vidí aj tú vnutornú, vie si vážiť ženu, a to hlavné nejde mu len o sex

doteraz som na nikoho takéhoto nenatrafila :( A to hladam iba niekoho velmi podobného mne :( no žial nič..a len pre info mam 21r

audina

Nie, neexistuje taky muz. Nie v takej dokonalej kombinacii. Nebud naivna. Ja mam 34 a takeho idola som nestretla nikdy. Kazdy z nich ma daku chybu.

laurika_93

Hrac- ved tie serialy si pozriem obcas aj ja rada, a hlavne také ktoré davajú zmysel a dajú sa pozerat :D to som myslela skôr tak vseobecne a hlavne kazdodenne pozeranie

verím ze takí muzi existujú..len je ich velmi tazké najst :( a myslím ze dievca ktoré si získa takéhoto chlapca ma obrovské stastie a môze byt šťastna a mala by si ho vázit. Prajem ti nech ti to vydrzí s tvojou priatelkou co najdlhsie :) A kde ste sa nasli? ak smiem vediet? mozno mi pomôzes s tym hladaním :D

Hrac

Ja som presne podla popisu, aj vek by sedel, len mam dve chyby z popisu. Serialy mozem (len po anglicky a hlavne cez uprsane dni doma) a som zadany. Takze nic nehladam, len ti pisem, ze taki existuju. Nevzdavaj to! :) ps: nasiel som si podobnu mne a aj tak tam museli byt kompromisy ;)

ocasisko

neviem co ma skoro kazdy s tymi poziadavkami nepije nefajci, kazdy ho/ju miluje a bla bla, ja som nikdy taketo obmedzenia nemal, ked je tam iskra aj tak sa mi paci viac casnicka s nedokonalou postavou co si rada da pivo aj si zapali nez dlhonoha cica sekretarka co si da vinecko s rovnako bezchybnymi superkamaratkami

raz dva

laurinka..ja mam 29..nefajcim,nepijem sportujem vzdy pokial mam moznost,mam rad hory prirodu ,cestujem mam vela kamaratov nesedim doma na zadku, dost chodim do spolocnosti nerobi mi problem upratat,uvarit postarat sa som normalny chalan sportova postava a mam problem stretnut normalne dievca tiez dost pozeram aka je dost podobna mne hlavne nech sportuje,nepije nefajci atd.je to o stasti zatial som ho nemal..moj pohlad ..ti radi financne sa zabespecit pokial nemas dobre znamosti alebo vplyvneho ocinka tak sa moc nezabespecis ako dievca v tejto republike

mojpohlad

Hmm ak to beries tak vazne ze prve a jedine co chces je mat niekoho na cely zivot (a teda zalozit si s nim aj rodinu) tak mozno by bolo teraz lepsie cim skor sustredit sa na karieru a financne zabezpecit sa.

Teraz, kym si mlada a si volna mas dost priestoru na to aby si sa snazila pracovat na financom zabezpeceni svojej buducej rodiny.

Ak potom za nejaky cas niekoho stretnes a obaja do toho vstupite uz s nejakym financnym zabezpecenim, tak toto je ovela zodpovednejsie riesenie, pretoze obaja budete mat z coho uzivit svoju rodinu.

Neprakticke a nezodpovedne mi naopak pride to, ze teraz by si venovala vacsinu casu svojmu chlapovi, nejake roky by ubehli a zrazu zistite ze nemate dostatok financii aby ste mali kde byvat a mohli uzivit pripadne deti.

Finance zabezpecenie sa a kariera sa totiz uz potom ovela tazsie rozbieha v obdobi ked uz si chces zalozit rodinu. Vtedy uz je na to tak trochu neskoro a veci to dost komplikuje.

Takze pre teba by bolo zrejme idealne aby si sa v tomto mladom veku na rodinu najprv existencne pripravovala a az potom sa strachovala ci niekoho stretnes ;-)