Aha, aká je chudá, určite je anorektička

Príspevok v téme: Aha, aká je chudá, určite je anorektička
sylviasa

Ahojte. Som znechutena, sklamana a smutna. Cez skolsky rok som zacula rozhovor mojich dvoch spoluziacok, kde jedna druhej hovorila 'ved si uplna anorekticka, teraz to sice nevidiet lebo mas sveter, ale si anorekticka, ah ano, si'. Smiala sa, takze to myslela zo srandy, druha spoluziacka sa bez usmevu branila, ale celkom sa drzala. Potom som videla, ze prisla s dalsimi spoluziackami z vecka s placom. Viete, stve ma ze ludia sudia bez toho, aby vedeli. Ja sama som chuda, tazko sa mi dari pribrat, mam medzi stehnami dieru, mam aj ten hnusny bikinovy mostik. Co by som dala za to, aby to tak nebolo. Anorekticke dievca nema ani tak problem s tym ze je chude, jej problem je to svinstvo co nosi v hlave. Ludia samozrejme nevedia, ktore z tychto dievcat zjedia za cely den jedno jablko a ktore jedia kolko vladzu len aby sa na nich nieco nalepilo. Vela ludi tiez povie, kaslat na nazor ostatnych ale pritom si ne

sarah1234

vies, ja som bola tiez chuda, hlavne na zakladke (a aj na gympli)a tiez jedna kralovna skoly by som ju nazvala v 8. al. v 9. roc.prisla za mnou a pustila sa do mna, ze som chuda, ze co nejem... ako keby som za to mohla, jedla som stale..ja som jej povedala, nech sa kukne ona na seba, ze je hrbata ako kosak, ale aj tak ma to potom trosku stvalo.. no a teraz ked som dospela, mam 27 rokov mam postavu peknu ako lusk, stihlu, ale nie chudu, len mi zozenstela..a tie baby, co vtedy boli najvacsie herecky, maju teraz ritiska ako vagony a vyzeraju starsie... len proste kto ma nizke IQ a EQ, tak tomu clovek nevysvetli...

sylviasa

neuvedomuju, ze hlupi ludia dokazu kurevsky ublizit aj slovami. Preto vospolok, nech uz ide o cokolvek, nikdy nikoho nesudte. Nikdy