Meška mi menzes ..som tehotna?

Príspevok v téme: Meška mi menzes ..som tehotna?
jana123456

S priatelom sme mali pohlavny styk, rozthol sa kondom tak som si dala pre istotu tabletku escapelle. Užila som ju do hodiny. Tyžden potom som mala slabe špinenie, ktoré trvalo asi 4 dni. Po dvoch tyzdnoch som mala nechraneny pohlavny styk, priatel sa do mna neurobil. Momentalne mi menzes mešká vyše týždna. Možem byt tehotna alebo je to sposobene tabletkou a stresom ?

luli1986

Stále nič, mala som včera k večeru pocit plnosti brucha, nafukovanie a tupú bolesť, ráno hnačka, krčok mám otvorený došť veľmi a prsia ma stále nebolia, máte neikto skúsenosť? Hlien mám skôr dožlta.

luli1986

Stále nič, mala som včera k večeru pocit plnosti brucha, nafukovanie a tupú bolesť, ráno hnačka, krčok mám otvorený došť veľmi a prsia ma stále nebolia, máte neikto skúsenosť? Hlien mám skôr dožlta.

luli1986

JAni, podavaj info, vidim, ze mame rovanky pocet dni meskanie, az teraz som si uvedomila, som mimo ako vravim.
tAKZE OCAKAVAM PRAVIDELNY PRISUN INFOSIEK :)

luli1986

Jani, ja som taká napätá a nervná, že ani neviem čo robím...človek by ani nepovedal,aké je pre ženu potrebná pravidelná menštruácia. Zabúdam veci, trasú sa mi ruky, myšlienkami som mimo, čumím do blba... NA dieťa vek mám, ale ja som chcela dieťatko počať až niekedy bud. rok, tento rok mám ešte plány a veľa roboty :(((
Čítala som, že víno aj kúpele sú blud, ja si dávama,ale nepomáha.

Za hormonálny výkyv sa dá rátať aj psychické vypätie, resp. prežitie veľmi stresujúceho obdobia, prepracovanosť, hádku s priateľom? toto by mohlo byť príčinou? Lebo už som na seba nasratá, dnes idem do DM kúpiť test ďalší

jana123456

Aj mne meskaju 13den , test tiez negativny.. dufam ze to mam len z tabletky take meskanie, neviem preco chlapy nemaju ale zislo by sa im..ale prajem ti pevne nervy a nestresuj, potom budu meskat este viac, aj ked ja si hovorim stale nestresuj ale nejde to :P

luli1986

JAnka aj ja rozmyslam iba nad menzesom a chodim 20x denne kukat na WC ze ci sa nespustil, uz som hotova,13. den mi meska, negat. test na 10. den ododna odedy mi meskaju, vkuse len na nete kukam a citam fora, ci nenajdem nieco co sa aspon troschu podoba mojim problemom :(
Boze, preco chlapi nemaju take problemy, ach :(((

jana123456

dva tyzdne už prešli..počkam ešte do nedele a spravim si ho, odkedy mi meška cele dni nad ničim inym nerozmýšlam , len kedy sa dostaví, som pod velkym stresom

karolinka122

tvoje telo potej tabletke zazilo hormonalny sok, je to svinstvo, naozaj, radsej to neuzivaj, aj ked chapem, ze si musela, kedze si nechcela riskovat nezelane tehotenstvo.. neviem kolko casu ubehlo od druheho styku, ale urob si tak po 2 tyzdnoch test a o tyzden skus znova a aj ked nic, radsej zajdi k lekarovi, ani tie testy nie su vzdy spolahlive.

karolinka122

samozrejme ze mozes byt, aj z par kvapiek , ktore uniknu muzovi pred vyvrcholenim.. ale pravdepodobne si si dobre rozhadzala hormony tabletkou "po", tak sa necuduj, ze aj keby si tehotna najskor nebola, hormony ti budu blbnut z tej uzasnej tablety este par tyzdnov, kym sa to znormalizuje..