Je to tehotenstvo?

Príspevok v téme: Je to tehotenstvo?
luli1986

Chcem sa spytat a poradit, viete niekto polohu krcka maternice po oplodneni? Co som precitala, to iny nazor, chcem sa spytat niekoho kto si to kontroluje a zazil nejake tehotenstvo.
JA neviem ci som ,ci nie som tehotna, neviem to posudit, tyzden mi meska mrcha a pocity vo vajecnikoch mam dostanem menzes, ine prejavy PMS nemam, dokonca ma neboli ani prsia, chut do jedla som mala 2-4 dni pred terminom menzesu ale zatial som nedostala. Test idem robit asi dnes, mam hrozny strach, priam panicky a viem ze sa da kontrolovat aj palpacne krcok. Ja ho mam otvoreny a vcelku makky. POardte mi, lebo sa idem zblaznit v robote :(. Dietatko by som chcela,ale neviem ci som na neho dostatocne vyzreta, takze mam strach co bude :(

luli1986

BAby poradte, robila som si 2 testy, oba negat., menstruacia mi meska 13. den, uz mam nervy nadranc. Jedine co bolo pocas tychto 13 dni boli pocity ako pred menzesom asi 6 dni,potom ani naznak. Nebolia ma ani prsia, ani brucho, schudla som 0,5 kg, hlien je taky klasicky, krčok mam otvoreny stale, neviem co mam robit, lejem do seba tonic, kazdy vecer 2 dcl vina a sprchujem sa v horucej vode, menzes nikde :( . Ak by islo o vynechanie menzesu, dostanem ho potom alebo ako? Zblaznim sa uz :( poradte tie, kt. ste zazili nieco podobne

rorik

Luli, ja už síce deti mám, ale ešte som nepočula o metode kontrolovania krčku, či nepochopila som? Viem, že sliznica pošvy može by červenšia, viac prekrvená, ale dosť dobre nechápem ako si kontroluješ krčok, či robíš si srandu?

rorik

Blondula, si ma celkom potešila. Veď aj som bola pravdepodobne vtedy "v ovulácii". Mohla by to byť napr cysta? Teraz mám asi 5-7 dni pred menzes a som nervooozna strašne.

Blondula

rorik...ja som to mavala v obdobi ovulacie,tiez mi lekaarka asi 3 krat povedala,ze to vypada ako tehotenstvo,ale to nebolo,lebo som nemala styk :-) test by ti to uz ukazal,ci si v tom....

Blondula

kontrolovat krcok maternice ? :D to som anai nevedela,ze to zeny robia :D ten mi dnes kontrolovala lekarka pri prehliadke ...

rorik

Čo si myslíte o tomto...bola som munulý týždeň na gynde na preventívke, doktor povedal, že vidí v maternici gestačný vak, zodpovedajúci 3. týždňu tehotenstva, ale ja som bolo vtedy asi 2 týždne po menzese, ale bol slabší ako obvykle. Hneď som si urobila test, bol negat. Potom o tri dni zasa a bol negat. Ak by to bolo trojtýždňové tehotenstvo, asi by už test vyšiel pozit, nie?

kardinal

ved sa pozri, v akej polohe je suhviezdie splaseneho kona... co ti na to povedat ...

si urobis test a hotovo... a krcok maternice by som ti skontroloval, to hadam nieje nevera ...