Vyliečila som sa!

Príspevok v téme: Vyliečila som sa!
Airam54321

Už od mala som mala atopický exém po čase som sa vyliečila a k tomu som v 14 získala psoriázu.2 roky som sa jej nevedela zbaviť kortikoidy, mastičky biela vazelina 2 krát som bola hospitalizovaná(bojnice,Bratislava) tam mi kožu ošetrili a nemala som ani fliačik žiaľ bohu o mesiac sa mi zhoršila raz tak povedala som si dosť a išla som ku homeopatke. Koža sa síce liečila trištvrte roka ale nemala som ani fľak. Až pokým som neochorela moja obvodna doktorka mi predpísala antibiotiká a do mesiaca som mala psoriázu na 60-65% tela. Dokonca aj vo vlasoch, tvary atď. Zistila som že na antibiotiká som,zrejme alergická
O5 som išla ku homeopatke dala mi ďalšie recepty a po 8 mesiacoch liečenia nemám ani fliačik chémiu už neužívam a môj stav sa nezhoršuje zo pol roka. (avšak nieje homeopat ako homeopat)... viem že 100% vyliečenie neexistuje ale koža je taká ako pred tým a som nesmierne šťastná pokiaľ by ste chceli nejaké detaily liečby alebo rady rada odpoviem :-)

zzzz

homeopatia je účinná pravdaže všetko je aj o psychike ale nieje to len čistá voda.. Sú to výťažky z rôznych rastlín, zvierat atď je to vyrábané v 100% čistom prostredí vo Francúzsku tieto liečivá preplácajú aj poisťovne a využíva túto metódu mnoho ľudí.homeopatia funguje ako očista. Prídete s problémom ten sa zo začiatku veľmi zhorší pretože všetko a všetky tie nepriaznivé látky sa dostávajú z vnútra von (v tomto prípade na kožu) a potom je už len dôležité dostať ju z kože preč. Pričom liečba Kortikoidmi potláča všetky príznaky nas5 do organizmu

llek

Placebo efekt a viera v nieco, ze mi to pomoze su velmi mocne a v medicine zname efekty. Je cela skupina ochoreni, kde toto velmi dobre funguje. Ono, ked je clovek bezradny, zacne siahat po roznych liecebnych metodach, naprikald aj po homeopatikach. V skutocnosti si ale neuvedomi ze robi este aj ine drobne zmeny vo svojom kazdodennom zivote, zacne sa niecomu vyhybat, alebo nieco prestane jest.V skutocnosti teda nesiahne len po homeopatikach, ale urobi aj mnoho drobnych, az nepatrnych zmien v kazdodennom zivote, ktore si ani neuvedomi. A ked sa mu polepsi, povie ze pomohli homeopatika. Vobec sa tomu necudujem. Ludska psychika je taka. Preto homeopatia moze fungovat aj u deti, lebo matka okrem homeopatik urobi aj tie drobne zmeny, co si ani sama neuvedomi. Viem ze priaznicvov homeopatie to asi nahneva, ale nazor mozeme mat kazdy svoj vlastny. Ono, ak sa na to pozriem takto komplexne, tak homeopatia je vlastne ucinna

otaznik444

Ludia, ak homeopatia nefunguje, vysvetlite mi, ako je mozne, ze dokaze liecit batolata cez placebo... a takisto ak ste videli v TV Markiza reportaz o detoch, ktore videli aj so zaviazanymi ocami nejakym 3. okom - ako to robili? Neurologovia sa odmietli k tomu vyjadrit. Ja som neutral, len si prosim vysvetlenie od tych, ktori tieto veci odmietaju, ze ako to tu vlastne potom funguje? Ak by som si bol uplne isty, ze nie je nic medzi nebom a zemou, tak by som uz davno spachal samovrazdu a preco miliardy ludi veria v Boha a nikto ich za to nekritizuje, ze je to blbost, dokonca sa to uznava a nikto zato nejde na psychiatriu. Napiste mi vase nazory, mozno sa z toho vysomarim....

odpovedam

bambi, homeopatia je zalozena na tom, ze NEMA ucinnu latku. je to len cista voda. Ucinok, okrem placeba, nebol nikdy dokazany. Sam homeopat ti povie, ze to ucinnu latku nema a ze tam ide o vieru. Ja osobne by som nevyhodila ani cent za nieco, co ucinok nema. Avsak ak sa niekto vyliecil prostrednictvom placeba, tak preco nie?

Bambi 2

Homeopatika maju učinok čistia organy, keď su dobre zarobene. Psoriaza znamena, že telo zle odvadza škodliviny z pečene a preto idu cez kožu. Keď sa vyčisti pečeň, zmizne aj psoriaza. A keď sa ti znova zanesie zase sa objavi. Takže si čisti pečeň, aloe vera, homeopatika, ostropestrec mariansky, atď.