Karcinóm prsnika

RNG

Matway, povodne som zacal pisat na to, aby som ludi oboznamil s doplnkami, co predavali v mojich obchodoch Ale ptre velke straty a nedostatok casu a ine problemy som z toho musel vystupit, zialbohu som si navykol pisat a davat rady, dobre mi robil ked niekomu pomozem, hoci v dnesnom svete penazi je to pre mna dost nelogicke stracat cas. Nuz ale akosi predsa mi len dobre robi ludom radit a pomoct, aj ked z toho nemam nic, len obcas trapenie a velku stratu casu, co je mi dost vzacny, lebo to ide to na ukor podniku a rodiny, nehovoriac vlastneho osobneho casu.Nemal som dovolenku uz 2 roky...
Zialbohu vacsine ludi sa to tu nezda, nie su schopni uz ani len pochopit, ze su ludia, co im robi dobre davat a nie len dostavat.

matway

Prečo sa niektorá nezmerá na to, čo to spôsobuje, ale pýta rady tu na fórach?

RNG, obdivujem tvoju trpezlivosť s týmito zúfalcami...

RNG

Oprava ...ATP (adenosine triphosphate, molekula potrebna na vyrobu energie v mitochondriach)
Ucinok gravioly(anonacae zluceniny) je totiz spomalenie vyroby energie v bunkach, co zdrave preziju a rakovinne uhynu.

RNG

DIM dostat z roznych zdrojov, je plno firem co ho vyraba. Pozri napr na iherb.com tam maju na Slovensko najlacnejsie postovne.
Na Slovensku mozes dostat len I3C pod menom indonal, co je asi 1/3 krat tak ucinny, lebo na ucinnost sa v tele musi zmenit na formu DIM a zialbohu nie kazdy ma na to potrebne enzymy. preto odporucam len DIM.
Enzymy na cistenie tela treba pouzivat vo velkych davkach ako napr 2 x 6 gramov ekvivalent entericky pokryteho pancreatinu, ako to najdes v 2 x 2 tabletkach Pancreatinu z firmy Solgar(kazda 850 mg entericky pokryta tabletka ma v sebe ekvivalent 3000 mg=3 gramy pancreatinu)
Pri rakovine prs odporucam samozrejme pouzivat aj ine doplnky, najma citotoxicku graviolu(3 x 2 gramy), betaglukany(1,3 na 1,5glucans, 3 x 500 mg)pripadne aj chlorid cezia.
Protirakovinnych je hromada, ale tieto su asi tie najsilnejsie protirakovinne doplnky.
Mozem spomenut aj ine, ako jod, selen, vitaminy C D-3, rozne antioxidanty a podobne, dokonca aj nedoplnkove chemikalie, ako rozne oxidanty(peroxidy, chloraty, ozon)co su tak isto velmi ucinne proti rakovina. Oxidanty samozrejme nepouzivas v tom istom case ako antioxidanty a napr ATB, PQQ a ubiquinol nepouzivas spolu s graviolou. Musis medzi ne dat dostatocne dlhu prestavku aby sa v tele nemiesali

llek

Echinoikok, to ci sa moze brat este nieco ine typu DI´M popri Tamoxifene a Lurine sa spytaj v prvom rade svojho onkologa. netreba zabudat na interakcie, ktore maju nielen registrovane lieky ale aj doplnky. Aby sa nestalo, ze ucinok Tamoxifenu bude znizeny

Trixy

DObrý deň pán RNG, vite mi prosím Vás poradiť co je dobré pouzívať na cysty v prsníku??..viete mi odporucit nejake konkretne nazvy enzymov ako som citala pisete ze enzymy nicia cysty ako dlho by ich bolo potrebne uzivat??..ja som pouzivala indonal ale ten mi nezabral na tie cysty..Dakujem pekne za odpoved

echinokok100

RNG a kde sa da ten prípravok DIM kúpiť. Môžeš mi poslať nejakz link. A ešte može sa brať aj s tamoxifenom a injekciami? Dakujem za odpoved

llek

Je to standardna hormonalna liecba u mladsich este menstruujucich pacientiek, ak su pozitivnne hormonalne receptory na nadorovych bunkach. Ak chces poznat skusenosti pacientiek s touto diagnozou, je lepsie ist na fora specialne pacientiek s ca prsnika. Viac sa dozvies a su to nazory a skusenosti zien, ktore presli tym istym. Je to predsa len nieco ine ano nazory zdravych ludi.

RNG

Rakovina prs je jedna z hormonalne zavislych, kde treba znizit estrogenicke hodnoty. Odporucam brat DIM, 2 x 100 + miligramov. To je vytazok z kapustovin, ucinnejsi ako I3C(indonal) a znizuje estrogenicke hodnoty v tele, tiez je protirakovinny.
Ucinne su aj vacsie davky jodu, betaglukany, enzymaticke cistenie tela, graviola, chlorid cezia a podobne.