Čo mi je?

Príspevok v téme: Čo mi je?
15963

Ahojte,

začalo to tak že moja naj kamoška dostala v 4. triede menzes. Vravela som si pre boha no o rok dostala moja ďalšia kamoška menzes a potom ďalšia..Vravela som si a čo ja? Kedy príde rad na mňa. Ale prestala som to riešiť.V triede nás dievčat je 11 a 5 má menzes. Asi pred pol rokom až do teraz som bola strašne zúfalá. Chcelaa som ho mať aj ja. Jedného dňa som sa zobudila a na tvári samé pupáky. Povedala som si že asi idem už do puberty. pred 4 mesiacmi mi začali rásť prsia ale výtok sa mi nezmenil. Už veľa krát som dostala aj trest zato, že som drzá. No po menštruácíí zrazu netúžim a ani neviem. Nechápem tomu ešte do nedávna som ju tak chcela mať ale teraz nie ...čo to môže znamenať..:/

Livuška1

Baby ja nie som odborník, ale aj tak aj tak, musia ju mať všetky ženy, to je znak toho že už nie sme malé;D

Livuška1

15963 to nič nie je, podľa mňa sa len meníš a to je dobré. Napríklad ja chcem raz to raz to, no nikdy nič rovnaké. Áno menštruáciu som chcela aj ja ale keď som zistila že bolí, tak už som nechcela. No to nie je až taká pravda: Napr. moja mama dokiaľ pila kávu bolelo ju to, no keď s tím prestala tak ju to nebolí. Ja som si pozrela film Mesiačiky a to mi fakt pomohlo. Ešte to nemám ale, teraz už viem že sa toho nemusím báť:D