Strepsils + plus spray

Zuzana1234

Mne sa zial asi podarilo vdychnut omylom kusok spreja (mala som len cervene hrdlo, ziaden kasel az kym som nepouzila sprej) a teda uz dve hodiny mam nutkanie vykaslat nejake mnozstvo, ale nedari sa mi...(sprej strepsil plus). Neviem co s tym...:(

Verrum

Potom som musela ist doktorke lebo ma to nwhorazne bolelo a stipalo pri prehltani.. Ak bude mat taky poit chodne hned v pondelok doktorke alebo azajtra na pohotovost.. APravdepodobne ti daju pirule uz neviem ako sa volaju vitaminy na imunitu

Verrum

Radim ti Nikdy NIKDY si to nedavaj!!! A ak si si to dala tak mas smolu. Strepsils aj teen sprej ti to len zhorsi hlavne ked ta skriabe hrdlo.. Ak to vycumles a stipe ta to tak tu to zhorsilo. Ja som si dala sprej a zdurilo mi to mandle este viac mi opuchli..

Duri134578

Ono ide Oto že nevie či má spray pozivat ďalej skrz to aby jej viac neškodíl ako pomáhal nevieme či to robí takú bolesť len jej :-)* Priateľka ;-)

kablica

tvoja "prístelka" :-D môže mať v tom hrdle všeličo, čo sa dá zistiť len vyšetrením, napríklad herpetickú angínu, ktorá je naozaj veľmi štipľavo bolestivá...