Dlhá menštruácia

Blondula

no vidis,v mojom pripade to tak nebolo.ale ja som mala vtedy vazny problem a mamka mala ine obavy ako to,kade ma vysetrovala :-) a meno mi nespominaj,nikto sa tu menom neoslovuje :-)

dr.Kyjak

ale ak vyjde dievca von z ordinacie a mama sa jej spyta kade ju vysetroval tak hned jej dojde ci je panna alebo nie to by si mala vediet ;)

dr.Kyjak

andrea/blondula ocividne si sem prisla reagovat na moj komentar,co ma tesi ze kvoli mne si si tu dala tu namahu, ale tema su kramy a nie strata panenstva ;)

Blondula

tak to su veci,ktore sa mamkam urcite neoznamuju, ci je dcera panna alebo nie je :D ked som ja bola ako 15 rocna u gynekologicky,tak mamka ma cakala v cakarni,lekarka sa rozpravala so mnou a mame len povedala,aky mam problem a nie ze som este panna,co som vlastne bola :D

dr.Kyjak

normalne to nie je, ale kedze mas len 15 rokov si iba vo vyvine a prebiehas hormonalnymi zmenami co sa takto prejavi pochopitelne a kedze to nromalne nie je a pravdepodobne pojdes ku gynekologovi tak radsej povedz svojej mame ze nie si uz panna, bude to lepsie ako keby jej to mal povedat gynekolog ;)