Zápal močového mechúra alebo Chlamýdie?

Príspevok v téme: Zápal močového mechúra alebo Chlamýdie?
theproblem

Prajem všetkým príjemný deň a prosím o radu.

Pred dvoma dňami som navštívila pohotovosť s tým, že pri cikaní ma to pálilo a zároveň som cikala krv. Bez nejako vyšetrenia mi doktorka povedala, že ide o zápal močového mechúra, predpísala mi tabletky CIPHIN a poslala preč s tým, že ak sa to nezlepší mám navštíviť urológiu. Pri poctivom liečení v posteli a užití tabletiek som sa na ďalší deň cítila lepšie, pálilo to menej a už sa nevyskytla žiadna krv. Problém však začal byť s tým, že v oblasti pošvy i močovej rúry som začala mať nepríjemné svrbenie, preto mám podozrenie, že sa môže jednať o chlamýdie, keďže cez víkend som mala s mojím novým partnerom nechránený styk. Chcela som dnes navštíviť urológiu i gynekológiu, ale ráno som začala krvácať s tým, že ma bolí brucho a ja neviem, či je to menštruácia alebo niečo iné. A to z toho dôvodu, že prednedávnom som vysadila antikoncepciu a mám cyklus akýsi rozhadzaný. Svrbenie je neskutočne nepríjemné a ja neviem na koho sa obrátiť a či môžem ísť teraz na vyšetrenie, keďže mám krvácanie. Vopred ďakujem za rady.

redka

moze to byt aj candida... po antibiotikach (to ti asi dala na ten mechur) sa mozu premnozit zle bakterie v posve... treba obnovit floru v posve, obnovit ph.... existuju vkladacie tablety s probiotikami... na zahubenie candidy canesten tablety.... a masticka... a tiez by som brala nejake probiotika a vlakninu ustne...