Indonal

IRI

no ja mam miom 4 cm na maternicu a bolia mi prsia velmi, mam 50 rokov , teraz som zacala brat indonal no nevjem uvidim po mesiac co mi pomahal, ale velmi mi boleli prsia ale uz necitim ten velky bolest uvidim dalej ci pomaha ci nie ....

Katka27

Ahojte, neviete ci je mozne ze sa mi z Indonalu velmi zhorsila kvalita vlasov? Predtym som mala vzdy dlhe, krasne a leskle vlasy,ale teraz kazdym dnom su suchsie, krepovite a netusim comu pripisat pricinu...leto sice je,ale leto byva kazdy rok...dakujem

Casta

Chcem sa spytat, ci ste pri pouzivani INDONALU spozorovali nejake vedlajsie ucinky, najma co sa tka chuti do jedla alebo bolesti brucha, ci pripadnho chudnutia a priberania.za odpovede dakujem :)

lenkockaz

neviete či pomáha indonal aj pri hormonálnej nerovnováhe, vďaka ktorej mám väčšie množstvo chlpov?
ďakujem

RNG

I3C, aktivna latka v indonale nie je liek, ale potravinovy doplnok(vytazok z kapustovin, hlavne brokolice a klickov)
Takze nehladaj na SUKL -i, tam su len chemicke lieky spomenute viacmenej.
Ale na I3C a DIM je na svete hromada vyskumov a pouzitie proti rakovinam, ci uz prevencia proti vytvoreniu alebo sucast liecenia je znacne uspesna.
Reklamam sa samozrejme neda verit a hlavne je znacne falosna ta, ktora tvrdi ze indonal(I3C) je antiviralny. Nic take nebolo dokazane.
Ale indonal znizuje vytvaranie estrogenu a zamedzuje zvrhavaniu sa buniek na rakovinne

jaaaa

neviete niekto poradit prosim ci to ma na muzov laxativny ucinok?priatel zacal brat preventivne indonal a po asi troch tabletkach beha na malu velmi casto...

mata

treba vyskusat na sebe. ja som vyskusala na 7cm cystu na vajecniku som mala dlho a pomohol po 7 tyzdnoch, zmizli bolesti aj cysta...